Нідерланди ще вірять у вихід в плей-офф Євро-2012

Збірна Нідерландів вірить, що зможе вийти з групи. Про це заявив головний тренер команди Берт ван Марвейк.

"У нас як і раніше є шанс пробитися далі, і в такій ситуації треба продовжувати вірити. Саме про це я сказав у роздягальні, і гравці думають так само", - підкреслив наставник.

Причиною поразки від збірної Німеччини він вважає невезіння і те, що помаранчеві надали Бундестім занадто багато простору.

"Природно, ми розчаровані. Ми здорово провели перші 20 хвилин, коли діяли саме так, як планували.

У нас було кілька хороших моментів, а Німеччина забила свій гол з нічого. Ми надали їм занадто багато простору.

У другому таймі ми постаралися це виправити, і через хвилин 15-20 у Німеччині з'явилися проблеми, особливо відразу після гола Робіна ван Персі.

Нам відверто не щастило. Думаю, що в матчах з Данією і Німеччиною ми атакували досить сміливо, а от в обороні були недостатньо сильні, в захисті нам бракувало цієї сміливості. Ми продовжували вірити в себе і боролися ", - поділився ван Марвейк.