Польща-Росія - 1:1

Гол: Блащиковські (57), Дзагоєв (37) Головний арбітр: Вольфганг Штарк (Німеччина) Польща: Титонь, Піщек, Беніш, Василевськи, Перкис, Дудка, Поланські, Блащиковські, Обраньяк, Муравські, Левандовські Головний тренер: Францішек Смуда Росія: Малафєєв, Анюков, Ігнашевич, А. Березуцький, Жирков, Денисов, Широков, Зирянов, Дзагоєв, Аршавін, Кержаков Головний тренер: Дік Адвокат

75-а хвилина. "Та ти чо, ..." - Алан Дзагоєв вважає, що проти нього порушили правила, і Штарк миттєво виписав жовту картку автору трьох голів на турнірі за експресивну фразу.

73-я хвилина. Замість  Дудки  виходить Межеєвські

70-а хвилина. Перша заміна в матчі – замість Кержакова виходить Роман Павлюченко.

69-а хвилина. Небезпечно біля інших воріт - Левандовські продерся крізь захист і з гострого кута пробивав – Малафєєв парирує ногами!

68-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Денисов віддав на Дзагоєва, Алан п’яткою відкотив м'яч назад на нього, але Титонь виловив обвідний удар.

64-а хвилина. Аршавін здорово йшов від двох, але от з точним пасом у нього вже й не вийшло.

63-а хвилина. Подача з кутового - Титонь не зміг дістатися до м'яча, але захист і без нього впорався.

60-а хвилина. Жовта картка Денисову і Левандовські.

60-а хвилина. Перша сутичка на полі, звичайно ж Широков поліз з'ясовувати стосунки. Денисов боровся до кінця, порушили на ньому правила.

57-а хвилина. ГОЛ 1:1 Блащиковські зрівнює рахунок! Обіграв він захисника і бахнув з лінії штрафної – Малафєєв не встигає зреагувати.

56-а хвилина. Вихід три в три, але Аршавін віддає просто бездарний пас на Дзагоєва, який у підкаті перехопив Перкис.

55-а хвилина. Перкис перекинувся через Кержакова, а Беніш наступив йому на руку.

53-а хвилина. В атаці у відповідь було гостро, але Левандовські просто завалив на газон Анюкова.

52-а хвилина. Широков викочує м'яч на Кержакова, але Перкис в боротьбі не дає форварду обігнати себе.

51-а хвилина. Аршавін увійшов до штарфної з двома гравцями на плечах і пробиває у бік від воріт.

50-а хвилина. Левандовські нагадує про себе тим, що змушений Малафєєв вискакувати з воріт і врізатися в Роберта після подачі з флангу – Слава самовіддано вискочив на випередження.

46-а хвилина. Другий тайм стартував. Відразу ж з небезпечного моменту - Перкис головою б'є мимо воріт.

Свисток на перерву.

45-а хвилина. Дивний момент – явно штовхали Дзагоєва в спину при подачі у воротарський, але арбітр нічого не показав.

43-а хвилина. Пішла подача далеко за дальню штангу, Жирков б'є сходу – повз ворота

42-а хвилина, Муравські робить підкат, але помиляється, Кержаков на Зирянова, той назад на Олександра, простріл - і Василевськи знімає м'яч з ноги Дзагоєва.

39-а хвилина. Дортмундська зв'язка спрацювала - Левандовські віддав на Блащиковські, Якуб думав віддати далі на фланг, але потім побачив просвіт і бахнув по воротах - Малафєєв відмінно реагує!

37-а хвилина. ГОЛ 0:1 Алан Дзагоєв виходить у бомбардирські лідери! Аршавін подав зі штрафного, Дзагоєв вискочив на м'яч, його ніхто не тримав, і Алан підрізає м'яч в дальній кут!

33-а хвилина. Зирянов пішов вдало вперед, віддав м'яч на Дзагоєва - а той поспішив з ударом, зміг потрапити лише в ногу захиснику.

29-а хвилина. Кержаков пробиває - черговий неточний удар.

28-а хвилина. Після прострілу з флангу Аршавін трохи не дістав м'яч на ближній штанзі.

27-а хвилина. Аршавін подає зі штрафного - Титонь виходить і спокійно м'яч забирає.

26-а хвилина. Третій удар головою - і зараз Малафєєв спокійно справляється.

24-а хвилина. Вперше Аршавін прокинувся - після його навісу з флангу Кержаков завдав неточний і слабкий удар.

23-а хвилина. Небезпечно було! Розкрили лівий фланг захисту, Жирков упустив форварда, після прострілу Левандовські ледь не розвернувся з м'ячем, але захисник вибив з-під ніг поляка.

22-а хвилина. Жорстко грають з Левандовські захисники - майже збивають.

19-а хвилина. Триває дуель Кержаков - Перкис - цього разу захисник ледь не пройшовся підошвою по губах форварда.

18-а хвилина. Забиває Польща гол – але арбітр фіксує офсайд. 100% правильне рішення – Поланські на цілий метр забіг вперед.

15-а хвилина. Занадто сильний пас на Дзагоєва - і Алан не встиг м'яч прийняти, і Кержаков не зміг розвернутися.

13-а хвилина. Сидить Перкис на газоні – після підкату під Кержакова залишилася у нього кривава рана на нозі.

11-а хвилина. Знижка на Левандовські – Роберт приймає м'яч і відразу ж б'є, а м'яч летить над поперечиною!

10-а  хвилина. Кержаков вибігає на побачення з кіпером, Титонь виходить і стрибає під м'яч - а на додачу арбітр фіксує офсайд.

9-а хвилина. Аршавін подачею з кутового вирішив перевірити Титоня в рамці – воротар добре фіксує м'яч.

8-а хвилина. Ще один навіс закінчується ударом головою - Малафєєв і зараз добре зловив.

7-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Малафєєв рятує після удару в упор - Обраньяк подає, Беніш метрів з трьох дотягувався головою, але Слава зреагував на удар.

4-а хвилина. Даріуш Дудка зробив спробу вколихати в центрі поля Романа Широкова - поки що слабенько вийшло.

2-а хвилина. Левандовські забігає досить швидко в офсайд й отримує від Денисова в коліно.

1-а хвилина. Стартував матч. Розвела Польща з центру поля.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net