Україна - Швеція - 2:1: Шевченко вдвічі кращий за Ібрагімовіча (ВІДЕО)

Голи: Шевченко (55, 62) - Ібрагімович (52)

Україна: Андрій Пятов - Олег Гусєв, Тарас Михалик, Євген Хачеріді, Євген Селін - Анатолій Тимощук, Сергій Назаренко, Євген Коноплянка, Андрій Ярмоленко - Андрій Воронін, Андрій Шевченко (к)

Головний тренер: Олег Блохін

Швеція: Андреас Ісакссон - Мікаель Лустіг, Олоф Мельберг, Андреас Гранквіст, Мартін Ольссон - Себастьян Ларссон (Крістіан Вільгельмссон, 68), Кім Чельстрем, Расмус Ельм, Ола Тойвонен (Андерс Свенссон) - Златан Ібрагімович (к), Маркус Розенберг

Головний тренер: Ерік Хамрен

71-ша хвилина. Юхан Ельмандер змінив Розенберга.

70-та хвилина. Ельм бив зльоту після закидання від Ібрагімовича - удар вийшов несильним і П’ятов зловив м'яч.

68-ма хвилина. Перша заміна в складі Швеції: замість Ларссона вийшов Крістіан Вільгельмссон.

64-та хвилина. Хачеріді виграв боротьбу в Ібрагімовича біля бокової лінії штрафного майданчика. Златану явно це не подобається.

62-га хвилина. ГООООООООООЛ!! Коноплянка подає кутовий на ближню штангу, Шевченко відривається від Ібрагімовича і головою пробиває під штангу! 2:1!! Україна виходить вперед!

61-ша хвилина. Коноплянка закинув м'яч на Вороніна у штрафний, Андрій прострілив, але захисник вибив м'яч на кутовий!

60-та хвилина. Хачеріді перервав подачу в штрафний від Ларссона.

59-та хвилина. Гусєв бив з кута штрафного - вище воріт.

58-ма хвилина. Селін здійснив неймовірний спурт і зірвав атаку Швеції. У наступному епізоді Коноплянка заробив кутовий, але Назаренко подав занадто сильно!

55-та хвилина. ГООООООООООООООЛ!! Гусєв пройшов правим флангом, віддав пас на Ярмоленка, Андрій подав на лінію воротарського, а там ШЕВЧЕНКО випередив Гранквіста і в падінні головою пробив Ісакссона!

52-га хвилина. ГОЛ! Швеція відкриває рахунок. Ларссон продовжив атаку, незважаючи на травму Селіна, подав на дальню штангу, Ярмоленко вибив просто на Чельстрема, Кім прострілив, а Ібрагімович випередив Михалика і переправив м'яч у ворота.

50-та хвилина. Гранквіст врізався в Шевченка. Андрію довелося заморожувати коліно.

49-та хвилина. Ібрагімович подавав з правого флангу – П’ятов упевнено зіграв на виході.

48-ма хвилина. Розенберг бив з кута штрафний – Селін кинувся під м’яч!

46-та хвилина. Воронін в падінні через себе віддавав пас у центр штрафного, але ніхто з партнерів не пішов на м’яч.

Перерва. Відпочинемо і ми.

Одну хвилину додав арбітр. Залишок часу підопічні Блохіна контролювали м'яч, однак удару по воротах так і не сталося.

42-га хвилина. МОМЕНТ! Довго розігрували м'яч українці перед штрафним, поки Воронін не знайшов пасом абсолютно вільного Гусєва на фланзі. Олег виконав подачу на дальню штангу, Коноплянка бив зльоту, але м'яч пролетів над поперечиною!

39-та хвилина. А ось уже пощастило Україні! Ібрагімович бив головою з кута воротарського після подачі з флангу - м'яч пройшов за сантиметри від штанги! Михалик загубив Златана.

37-ма хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Шевченко спочатку намагався пробити з гострого кута, під м'яч кинувся захисник. Андрій головою скинув м'яч на дальню штангу, Ярмоленко прийняв м'яч на груди і другим дотиком бив з восьми метрів, але під м'яч кинулися відразу чотири футболісти Швеції!

36-та хвилина. Ібрагімович створив напружену ситуацію у штрафному України, але Олег Гусєв вибив м’яч на кутовий. Ларссон подав точно у руки П’ятову. Контратака України завершилася небезпечним ударом Коноплянки з лівого кута штрафного!

35-та хвилина. ВОРОНІН узяв гру на себе і пробив з 27-ми метрів під поперечину – Ісакссон парирує!

32-га хвилина. Воронін відібрав м’яч у Ольссона, Ярмоленко тікав у атаку, але арбітр фіксує фол. Як показав повтор, дуже суперечливе рішення прийняв Чакир.

31-ша хвилина. Розенберг пробив з розвороту з-під Михалика – не сильно й точно у Пятова.

30-та хвилина. Ібрагімович пробив з дальньої дистанції – м’яч пішов за бокову лінію. Нехай продовжує так і далі.

29-та хвилина. Коноплянка тікав від Лустіга, захисник, щоб не ризикувати, скосив Євгенія. Назаренко подавав штрафний, але вийшло просто в руки Ісакссону.

28-ма хвилина. Ельм виконав навіс з кута поля, Ібрагімович прийняв м’яч, але Ярмоленко тут же розрядив ситуацію.

27-ма хвилина. Гусєв не дозволив подати Ольссону. Буде кутовий.

26-та хвилина. Назаренко видав відмінний закид у штрафний на Вороніна, Андрій трохи не встиг!

23-тя хвилина. ШЕВЧЕНКО! Ярмоленко вивів капітана на ворота під гострим кутом, Андрій пробив, але м’яч пройшов поруч зі штангою! Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі!

22-га хвилина. Гусєв подав з флангу, шведи відбилися, але Тимощук не встиг на підбір. Ібрагімович розганяв контратаку, але його гідно зустрів у центрі поля Хачеріді.

20-та хвилина. Швеція провела стрімку контратаку, Чельстрем подавав на Розенберга, але Маркус опинився в офсайді.

19-та хвилина. Хачеріді в боротьбі з Ібрагімовичем отримав пошкодження. Довелося навіть викликати медичну допомогу.

18-та хвилина. Трибуни не замовкають ні на секунду, за що їм честь і хвала!

17-та хвилина. Ібрагімович небезпечно подав з флангу, П’ятов вибив прямо на суперника, але той не чекав такого подарунка, і Хачеріді встиг вибити м’яч у поле.

15-та хвилина. Ельм подавав штрафний з лівого флангу на дальню штангу в напрямку Ібрагімовича. Занадто високо.

13-та хвилина. Тарас Михалик невдало віддав пас на Гусєва. М'яч перейшов до шведів. Будемо сподіватися, що це лише стартове хвилювання.

11-та хвилина. Ларссон подав штрафний - Хачеріді втримав Ібрагімовича і П’ятов зловив м'яча. Андрій відразу ж кинув у прорив Гусєва, але Олег був збитий Чельстремом. Є перша жовта картка у матчі.

10-та хвилина. Чакир зафіксував фол з боку Тимощука. Анатолію це явно не сподобалося, але 4-тий номер України стримав емоції.

8-ма хвилина. Збірна України намагається грати першим номером. Шведи захищаються великими силами.

7-ма хвилина. Гусєв подавав з флангу, ніхто не відгукнувся на подачу. Потім Коноплянка намагався прорватися по центру - Гранквіста так просто не пройдеш.

5-та хвилина. Швеція відповідає дальнім пострілом Чельстрема - над поперечиною.

4-та хвилина. Коноплянка змістився з флангу у центр і пробив метрів з 30-ти - неточно.

3-тя хвилина. Українці контролюють м'яча у центрі поля. Шведи намагаються пресингувати.

2-га хвилина. Селін спробував закинути м'яча на Шевченка - невдало. Видно, що підопічні Блохіна відчувають стартове хвилювання.

Матч розпочався! Шведи розіграли м'яча з центра поля. Стадіон відразу ж зустрічає гостей оглушливим свистом.

Пролунали гімни Швеції та України. Приємно, що "Ще не вмерла ..." проспівали всі разом. Уболівальники зробили все від себе залежне, щоб зарядити наших футболістів на боротьбу!
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net