Євро-2012: Іспанія-Італія - 1:1

Перший матч групи С між збірними Іспанії та Італії вразив своєю боротьбою і закономірно завершився внічию - 1:1.

Команди видали дуже активний матч, не даючи трибунам перепочити ні на хвилину.

Уже на на 13-й хвилині Андреа Пірло потужно пробив зі штрафного, Касільяс в падінні ледь впорався з ударом.

Трохи пізніше Сілва вивів Фабрегаса на ударну позицію, але під урар Сеска кинувся Бонуччі. Далі свій момент втратив Іньєста, який пробив над поперечиною.

А в кінцівці тайму Касільяс видав Суперсейв. Кассано з правого флангу навісив у центр на Мотту, Тьяго різко пробив головою, але Касільяс проявив небувалу реакцію.

У дебюті другої 45-хвилинки Іньєста небезпечно пробив з гострого кута - м'яч пройшов в міліметрі від штанги.

На 53-й хвилині Балотеллі прогавив просто сверхшікарний момент. Маріо обікрав Рамоса, вийшов один на один з Касільясом і замість того, щоб пробити - дочекався, поки у нього з-під ніг вибили м'яч.

В результаті, Пранделлі замінив Балотеллі. Вийшов Ді Натале. І вже через пару хвилин відкрив рахунок. Свій вихід тет Антоніо використовував сповна, холоднокровно пробивши Касільяса.

Але буквально в наступній атаці іспанці зрівняли рахунок. Давид Сільва зробив прекрасний проникаючий пас і Фабрегас в дотик пробив Буффона.

Пізніше у іспанців був супермомент, але Торрес не зумів впоратися з великим Буффоном, який легко, без рук, відібрав м'яч у іспанця.

Боротьба тривала до останніх хвилин, але обидві команди вперто тримали свої ворота "на замку".