Курка зупинила гру на чемпіонаті Англії (ВІДЕО)

716

У 37-му турі чемпіонату Англії у принциповому матчі між "Блекберн Роверс" та "Уїган Атлетик" за прописку в еліті стався кумедний епізод. Гру зупинила… курка.

На 7-й хвилині матчу вболівальники "бродяг" випустили на поле курку, вдягнену у символіку клубу. Таким чином фанати висловили протест проти індійських власників ріверсайдців.

Річ у тім, що з моменту появи нових власників у вболівальників з'явилася до них маса запитань. Наприклад, перше, що вони зробили на чолі "Блекберна" – звільнили з головного тренера команди одного з найкращих фахівців в Англії - Сема Еллардайса - , з відходом якого команда почала розвалюватися.

А курка – дуже символічний образ, адже компанія Venky's, якій належить клуб, крім іншого торгує ще й смаженими курячими крильцями.

Непрошена гостя хвилинку побігала біля воріт господарів, поки Пол Робінсон та Якубу Айєгбені зуміли впіймати птаху та віддали її у надійні руки стюарду.

Зазначимо, що зустріч завершилася поразкою "Блекберна" з рахунком 0:1. Таким чином, бродяги вилетіли в Чемпіоншип-лігу.