На Міжгірщині грали волейбол за кубок Михайла Карабина

Вже сьомий рік, як немає серед нас знаного освітянина району, шанованої людини Михайла Карабина.

Але пам’ять про нього живе серед нас. Доказом цьому є проведення вже вшосте волейбольного турніру, присвяченого Михайлу Петровичу, який щороку вже традиційно організовується за підтримки РК профспілки працівників освіти і науки.

Цього разу в змаганнях, які пройшли в спортзалі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, взяли участь 10 волейбольних команд — 6 чоловічих та 4 жіночі. За встановленим регламентом до участі в турнірі допускаються лише колективи працівників освіти і це додає заходу додаткової інтриги. Але цього року на запрошення організаторів змагань до боротьби за перехідний кубок долучилася й команда депутатів райради.

Привітали спортсменів з участю в змаганнях та побажали успіху в них голова РК профспілки працівників освіти і науки Олена Бута, голова райради Іван Ярема, своїми спогадами про Михайла Карабина, як колишнього колегу, поділився Михайло Касинець. Також на запрошення організаторів заходу привітати учасників з проведенням пам’ятного турніру зголосилася Людмила Мельник, дочка М.П. Карабина.

Затим головний суддя змагань Тарас Бартків ознайомив учасників з правилами проведення спортивних баталій. Першими розпочали гру педагоги, які відстоювали честь Міжгірського куща із збірною Пилипця. Поєдинок завершився на користь вчителів райцентру — 2:0. Представниці Торуна зійшлися у двобої з освітянками Синевира, за якого поступилися останнім з рахунком 0:2. У фінальному поєдинку з сухим рахунком 2:0 перемогли вчителі збірної Міжгірських загальноосвітніх шкіл, які здолали команду Синевира. У зустрічі за ІІІ місце сильнішими виявилися представниці Торуна, які вибороли перемогу в пилипчанок — 2:0.

Склад команди міжгірських освітян, переможців кубка ім. М.П. Карабина 2012 року: Василина Гайова, Тетяна Вегеш, Оксана Козіцька, Наталія Плець, Інна Бундзяк, Наталія Дружиніна, Марія Когутич.

А ось серед чоловіків цікаво було спостерігати за командою депутатів райради, які у своїй підгрупі перемогли обох своїх суперників — команди Торуна та Міжгір’я з рахунками 2:1, чим забезпечили собі місце у фіналі змагань. Другу сходинку в цій групі завоювали освітяни Міжгірського куща, здолавши команду Торуна — 2:0.

У групі “В” команда відділу освіти без проблем розправилася з своїми суперниками: 2:0 проти збірної Синевира і аналогічний рахунок з командою Пилипця забезпечив їм місце у фіналі турніру. ІІ місце в цій групі все ж завоювали синевирці, які обіграли команду Пилипця з рахунком 2:0. Отже, збірна депутатського корпусу райради в фіналі зустрілася з фаворитами змагань — командою відділу освіти. Як не старалися депутати, але цього разу скласти гідної конкуренції освітянам не змогли, останні з рахунком 2:0 у фіналі перемогли і вже вп’яте вибороли перехідний кубок ім. Михайла Карабина.

Склад команди відділу освіти: Олександр Бланк, Михайло Щур, Тарас Бартків, Володимир Пуга, Борис Красняник та Михайло Курин.

Бронзу виборола команда Синевира, здолавши в півфінальному поєдинку працівників освіти Міжгірського куща.

Після закінчення турніру колегією суддів та зібранням капітанів команд були визначені кращі гравці турніру. Ними стали: серед жінок — гравець команди працівників освіти Міжгірського куща Інна Бундзяк, а чоловіків — гравець волейбольної команди відділу освіти Михайло Щур. Також відзнак удостоїлися і ветерани-волейболісти Марія Іванівна Когутич та Михайло Іванович Столець.

У заключному слові голова РК профспілки працівників освіти і науки Олена Бута висловила вдячність учасникам і гостям змагань за хорошу гру та палку підтримку і разом з головою райради Іваном Яремою вручили переможцям грамоти, кубки та цінні подарунки.