Тренер з Мукачева виводить юних спортсменів на світовий рівень (ФОТО)

Нещодавно, збірні команди 32 країн розіграли у білоруському місті Гродно нагороди юніорського чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування.

Спортсмени двох вікових категорій (15-16 років та 17-18 років, на кожній з дистанцій стартувало понад 100 атлетів) визначали найсильніших на класичній дистанції, в естафетах та у спринті.

Участь у чемпіонаті брала й збірна України, яку вже багато років очолюють кияни, кандидати педагогічних наук Василь Березовський та Андрій Подгаєцький.

Чемпіонами стали й вихованці українських тренерів. Адже одним з тренерів збірної Данії, представниця якої Малін Агервіг Крістіанссон перемогла у спринті, є колишня мукачівка Марія Семак.

Дві медалі для збірної Польщі принесли Станіслав Кужип («золото») та Ханна Судол («срібло»), які у військовому спортивному клубі «Шльонськ» з Вроцлава (WKS Slask), тренуються під керівництвом львів’янина Костянтина Маясова, а наймолодша учасниця чемпіонату полька Іга Міллер, яка у травні в Естонії виборола дві медалі чемпіонату світу серед школярів, займається спортивним орієнтуванням у Квідзині, де тренером є мукачівець Олександр Цепурдей.

Наступний чемпіонат Європи серед юніорів відбудеться у червні 2020 року в угорському Шалґотар'яні.