Закарпатський «Минай» здобув бойову нічию із «Дебреценом» (ВІДЕО)

Підопічні Василя Кобіна змогли не тільки вдало зіграти проти більш іменитого суперника, а і нав’язати йому боротьбу.

Хоча початок матчу і виявився для закарпатців невдалим, команда показала себе із кращої сторони. На четвертій хвилині після подачі зі штрафного суперника наш гравець, якого переглядають Занько скинув «шкіряного» на голкіпера, але невдало. У підсумку автогол і угорці вийшли вперед.

Ще у першому таймі обидві команди створювали моменти, але забити вдалося «Минаю». На 41-хвилині гравці «Минаю» розіграли між собою трьохходівку і м’яч опинився у Шевчука (гравець на перегляді), який в один дотик переправив його у сітку воріт Олександра Надя – 1:1.

На другий тайм Василь Кобін змінив майже весь склад і переглянув ще ряд гравців. Мали моменти Лобода та Путраш. Чудовий момент втратив Капустей, який не потрапив у створ воріт. А на 88-хвилині Олексій Шпак зумів першим зіграти на добивання з близької дистанції. Один із новачків «Минаю» отримавши передачу від Капустея пробив головою, та голкіпер м’яч відбив на Шпака, а Олексію нічого не залишалося, як розстріляти ворота – 1:2.

Проте виграти команді Василя Кобіна не вдалося. На останніх хвилинах матчу після подачі кутового наші футболісти зловили гав, а угорці після серії рикошетів заштовхали «шкіряного» у ворота – 2:2.

Слід зауважити, що це хороший результат із учасником Ліги Європи. Наступний матч команда Василя Кобіна проведе 29 червня у Львові, а суперником «Минаю» стануть львівські «Карпати».