Закарпатський Минай поступився у товариському матчі словакам

Гра між ФК "Минай" та "Партизан" у словацькому місті Бардейов, закінчилась з рахунком 2:1 на користь господарів.

Так, свій перший товариський поєдинок в рамках підготовки до Першої ліги минайці мали провести вдома, однак через певні причини «Партизан» не зміг приїхати і закарпатці зіграли на чужому полі в Бардейов.

Через довгу дорогу та спеку свіжості «минайцям» не вистачало і вже в першому таймі вони пропустили 2 м'ячі.

Однак, в другому таймі закарпатці зібралися, додали у швидкості, почали виникати моменти у воріт словацького клубу.

Так, один із вдалих моментів вдалось реалізувати Владиславу Микуляку, який і скоротив відставання Миная

На жаль, більше голів «минайці» не забили. Тож у підсумку в першому товариському матчі «минайці» зазнають поразки 1:2.

Зазначимо, що це перша гра ФК «Минай» з новим очільником клубу, ексгравцем Василем Кобіним.

Закарпатці не розчаровуються, адже це лише початок важких зборів, де основна задача – підготуватися до дебюту в Першій лізі.

Так само з поразки в товариському матчі в Бардейові розпочиналася весняна половина сезону, однак минайці змогли отримати перемогу в групі «А» Другої ліги.