Юнацька збірна України Чемпіон світу: футболісти із закарпатцем Булецою найкращі у світі

Українці обіграли Південну Корею з рахунком 3:1.

У фіналі Чемпіонату світу U20 збірна України зіграла з Південною Корею на Міському стадіоні польського міста Лодзь.

Сама гра розпочалась для українців не добре. Вже на п’ятій хвилині корейці заробили пенальті. Правда назначив головний арбітр пенальті лише після перегляду повтору. Лунін не вгадав, тож з початку гри нашій збірній потрібно було відіграватись.

Важливо було у цьому матчі не зламатися. Українці одразу ж почали свою навалу. Забити вдалося лише на 33-хвилині. Булеца навісив зі штрафного, а корейці невдало відбилися. У підсумку м’яч відлетів до Супряги, а той пробив голкіпера суперника з десяти метрів – 1:1.

Другий тайм розпочався з того, що українці знову почали грати першим номером. На 53-хвилині зусилями Коноплі знову помилилися корейські захисники і м’яч опинився у того ж Супряги. Вихід віч-на-віч – 2:1.

Крапку в грі поклав Циташвілі, який зробив ривок на 89-хвилині і пробив у протилежний кут для голкіпера корейців.

Бездоганна перемога і українська збірна піднімає над головою кубок світу. Україна Чемпіон світу з футболу U20.

Трохи для закарпатських вболівальників розповімо про тренера збірної. Олександр Петраков. Народився тренер в Києві 6 серпня 1957 року. Вихованець київського «Динамо», але за основну команду так і не зіграв. Грав за вінницький «Локомотив», «СКА» Київ, «Дніпро» Черкаси, «Авангард» Рівне, «Колос» Нікополь.

Кар’єру тренера почав у Запоріжжі. Далі Київ, Суми, Вінниця. З 2010-го розпочав займатися юнацькими збірними. Від шіснадцятирічних, до двадцятирічних. Дев’ять років роботи і ось він результат. Чемпіонат світу по футболу підкорився нашому тренеру.