Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу завдяки голу закарпатця Булеци (ФОТО)

У півфінальному матчі Чемпіонату світу U20 Україна з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Італію.

Єдиний гол у матчі проти збірної Італії забив закарпатець Сергій Булеца, який вивів команду вперед на 62-їй хвилині.

Закарпатець отримав пострільну передачу від Кащука і забив з десяти метрів.

На 80-й хвилині Україна залишилася в меншості - Денис Попов за фол у верховій боротьбі отримав другу жовту картку і залишив межі поля. Таким чином, провідний захисник збірної пропустить фінальний матч.

Драматизм у матчі відбувся на 91-хвилині, коли італійці зрівняли рахунок. У компенсований час українська збірна пропустила. Лише система відеоповтору показала, що італієць порушив правила на нашому гравці.

Гол було скасовано, адже італієць Джанлука Скамакка фолив перед тим, як відправити м'яч у сітку.

В підсумку збірна України обіграла італійців і вийшла у фінал Чемпіонату світу U20.

Суперник української збірної по фіналу визначиться у протистоянні Еквадору і Південної Кореї. Фінальний матч відбудеться 15 червня.