Закарпатець Булеца забиває гол Панамі і крокує зі збірною до чвертьфіналу (ФОТО, ВІДЕО)

На молодіжному чемпіонаті світу в 1/8 фіналу збірна України розгромила збірну Панами – 4:1.

Для українців цей матч став найрезультативнішим на молодіжному чемпіонаті світу. Номінальні господарі матчу відкрили рахунок на 23-хвилині. Зробив це Сікан.

Далі вже Булеца навісив з кутового на 41-хвилині, Сікан підправив, а Попов забив. Ще один гол залітає у ворота Панами на 45-хвилині і знову на вістрі атаки Сікан.

Другий тайм почався з голу панамців, але далі уся гра була за українцями. На 83-хвилині своє слово взяв і Сергій Булеца, який відзначився у воротах Панами хорошим ударом з десяти метрів. У підсумку 4-1 і Україна гратиме в чвертьфіналі 7 червня проти збірної Колумбії.