Ліверпуль обіграв Тоттенхем у фіналі Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

1 червня відбувся головний європейський матч сезону у якому зустрілися дві англійські команди.

Матч проходив у Мадриді. Чудове відкриття за участю відомого гурту «Imagine Dragons» та гімн Ліги Чемпіонів від українських скрипачок «Asturio» розпалив публіку стадіону.

Був тут і прикрий момент. За декілька годин до матчу в Іспанії в автокатастрофі загинув відомий футболіст, багаторазовий володар Ліги Європи, гравець збірної Іспанії Хосе Антоніо Рейес. Футболісту було 35-років. Фінальна гра розпочалась із хвилини мовчання, але стадіон стоячи плескав у пам’ять про футболіста.

Перша хвилина матчу і пенальті. Ось так почався фінал. Садіо Мане увійшовши у карний майданчик зробив передачу на Салаха, але на цьому шляху м’яч влучив у руку гравцю Тоттенхема Сіссоко. Вердикт арбітра – пенальті.

Цікаво, що до введення системи VAR (відеоповтори) існувала ймовірність, що арбітр не ризикнув покласти одинадцятиметровий на 30-секунді гри. Колись навіть було поняття, аби не вбивати дух гри (неформальне суддівське). Скажемо відверто гри у цій парі так і не було, а фінал став доволі нудним.

Пенальті реалізував Мохаммед Салах. І тут усі очікували, що суперник Ліверпулю піде відігруватися, але гра стала мегаобережною. Ніхто не форсував подій. Єдине випадок, який розвеселив вболівальників у першому таймі то це погоня стюардів за дівчиною, яка вибігла на поле у купальнику.

Що стосується другого тайму, то команди знову грали обережно. Британські ЗМІ навіть назвали цей фінал найнуднішим в історії Ліги Чемпіонів. І от у тому відрізку (останні 15-хвилин матчу), коли Тоттенхем мусив йти у ва-банк Ліверпуль забив вдруге. Зробив це Орігі красивим ударом у противохід голкіпера Льоріса – 2:0.

Ліверпуль виграє Лігу Чемпіонів вшосте. Йорген Клоп, наставник команди нарешті здобуває перемогу у найголовнішому турнірі Європи, а для самого себе німецький спеціаліст здобув перший трофей із англійським клубом.