Закарпатський Минай програв у Золотому матчі Другої ліги України (ВІДЕО)

Матч проходив у Кропивницькому, а Минай пропустив від кременчуцького Кремня один гол.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку наших футболістів. Підопічні Кирила Куренко грали першим номером, володіли м’ячем і декілька разів пробивали по воротам. Щоправда усі моменти були слабкими для того, аби можна було відзначитися у воротах суперника.

Футболісти з Кременчука також грали не сильно. Команда придивлялася до свого візаві, а тому і не ризикувала. Перший тайм пройшов без небезпечних моментів за що вболівальники і отримали логічні – 0:0.

У другому таймі команди помінялися ролями. У Минаю гра не клеїлася, а Кремінь просто взяв у свої руки контроль над м’ячем. Декілька моментів змарнував гравець Кременчука Локтіонов. Що стосувалося нашої команди, то за весь тайм хороший момент був у Гавриленка, але той ударив сильно і вище воріт.

Гол номінальні гості забили на 73-хвилині матчу. Костянтин Черній отримавши пас від партнера вийшов віч-на-віч із Поповичем і переграв його. На більше обох команд не вистачило. В підсумку Кремінь став переможцем Другої ліги, але Минай все одно крокує до Першої ліги.

Раніше Mukachevo.net повідомляло, що сьогодні футбольний клуб "Минай" бореться за титул чемпіона Другої ліги.

Також пропонуємо переглянути запис матчу "Минай" - "Кремін".