Закарпатець Булеца допомагає збірній наблизитися до плей-офф молодіжного ЧС (ФОТО)

У матчі другого туру молодіжна збірна Україна обіграла мінімально збірну Катару.

Матч не був з простих. Збірна Україна після важкого матчу з американцями хоч і володіла ініціативою, але забити не могла. У першому таймі синьо-жовті мали декілька хороших нагод, але заграючись попереду команда іноді забувала про захист, а збірна Катару тільки те і робила, що намагалася підловити українців на контратаці.

У другому таймі українці спробували одразу тиснути на суперника. Це дало неабиякі дивіденди нашій команді. На 59-хвилині чудовий розіграш кутового, м’яч після подачі партнера по команді опинився у Булеци, той довго не думаючи навісив у штрафну на Попова, а останній головою перевів «шкіряного» у площину воріт – 1:0.

Залишок часу пройшов за нашими футболістами. Щоправда збірна Катару достойно грала і кожного разу «огризалася» в атаках, аж до 84-хвилини. Саме на тій хвилині збірна Катару залишилася в меншості, що дозволило нашим збірникам спокійно дограти гру і наблизитися до стадії плей-оф.

Нагадаємо, що і першу перемогу збірної на чемпіонаті світу приніс Булеца.