Закарпатець Булеца забив перший гол за Україну на Чемпіонаті світу з футболу U-20 (ФОТО)

У першому турі молодіжного чемпіонату світу з футболу збірна Україна зустрілася із однолітками з США, а закарпатець став найкращим гравцем цього матчу.

Розпочали матч українці не вдало. Повна перевага за американцями, як за моментами, так і за володінням.  За перші десять хвилин голкіпер українців Лунін добре мав попрацювати, але кіпер надійно із своєю роботою впорався.

Українці подій не форсували і вперше про себе дали знати на 26-хвилині. Циташвілі віддав діагональ на Сергія Булецу, той поклавши корпус відтіснив суперника від «шкіряного» і пробив вдало крізь голкіпера збірної США – 1:0. До слова це був перший удар у виконанні нашої збірної.

Вийшли уперед і трохи заспокоїлися. На 32-хвилині у стрімкій контратаці американці зловили наших гравців на провалі. Веа з лівого флангу прострілив, а Сервані лишився не прикритим у карному майданчику і пробив Луніна – 1:1.

Перший тайм так і завершився, а от старт другого залишив за собою приємне враження від наших спортсменів. На 48-хвилині Циташвілі дальним ударом потрусив стійку воріт суперника, а на 51-хвилині Булеца навісив кутовий точно на Попова. Останній з п’яти метрів пробив головою – 2:1.

Залишок часу пройшов під мінімальною перевагою американців. Суперник українців намагався знайти щілини в захисті, але надійно діяла уся українська команда. Останні хвилини були найважчими. Збірники Сполучених Штатів кинули усі сили на те, аби рахунок зрівняти, що на останній хвилині дало змогу нашій команді створити ще гольовий момент, але удар Супряги голкіпер відбив.

Маємо першу перемогу на молодіжному Чемпіонаті Світу, перший гол закарпатського футболіста та перший асист від того ж Булеци.

Сергій Булеца родом із Закарпаття, починав грати за ужгородський СДЮСШОР, сьогодні захищає кольори київського Динамо