Дотиснути суперника не вдалося: "Минай" зіграв у нічию із "Рухом"

?Матч Минай - Рух міг зняти питання про збереження прописки Миная в УПЛ.

Але команді Володимира Шарана доведеться ще трохи понервуватись.

Хоча в домашній грі проти Руху футболісти Миная дуже намагалися здобути перемогу. У першому таймі на полі було багато позиційної боротьби, але закарпатцям вдавалося створювати гострі моменти. Спочатку Вітенчук з лінії штрафного майданчика елегантно відправляв м'яч у верхню дев'ятку - трохи вище за мету. А наприкінці півгодини ігрового часу вже Петько головою замикав подачу з флангу - влучив у перекладину.

Наприкінці першого тайму вже Твердохліб пробив із 15 метрів у перекладину. А ось у другій половині із гострими моментами не склалося. Рух вичерпався, а передачі Сапуги не доходили до адресатів. Минай знизив активність біля воріт суперника, тому фінальний свисток зупинив матч за рахунку 0:0.

Минай набрав 30 очок і піднявся на 9 місце у таблиці. Рух також тимчасово піднявся на 12 місце. Але обидві команди ще не гарантували збереження прописки в УПЛ.

Минай - Рух 0:0

Минай: Бандура; Булеза; Рогозинський (Гечев, 83); Мельник (Чуєв, 83); Кравчук Ю.; Вітенчук (Шишка, 70); Гончар (Дмитрук Т., 65); Нємчанінов; Петько; Твердохліб Є.; Вишневський О. (Коломоєць Ю., 83)
Запасні: Пеньков; Кемкін; Трубочкін; Байдал; Паламар; Голуб
Попередження: Рогозинський 18; Кравчук Ю. 77

Рух: Паньків; Роман Віт.; Довгий О. (Таллес Б., 46); Слюбик; Сапуга; Підгурський; Климчук; Дідик Р.; Альваренга (Руніч, 56; Карабін, 89); Лях Р.; Соломон-Отабор (Квасниця, 67)
Запасні: Ледвій; Джефферсон Вінісіус; Веремієнко; Холод В.; Притула; Мисик
Попередження: Роман Віт. 17; Сапуга 93