"Говерла-Закарпаття" програла "Волині"

Завершився перший контрольний матч молодіжного складу "Волині" на зборах в Ужгороді. І незважаючи на всю грізність суперника, яким виступив один з лідерів першої ліги - місцевий клуб "Говерла-Закарпаття", для волинських вболівальників з закарпаття надійшла гарна новина, адже молодіжка здобула перемогу з рахунком 2:0.

Гра проходила на штучному полі, сьогодні в Ужгороді випав сніг, тому це внесло певні корективи у дії футболістів обох команд. На початку зустрічі гарну нагоду відзначитися мав Радченко, удар якого парирував голкіпер "Говерли". Через декілька хвилин Жук пробивав у ближню дев'ятку - воротар господарів знову був на місці. Також відзначитись в першому таймі міг Віталій Приндета, який пробивав головою, але м'яч не досягнув своєї цілі. Слід відзначити також дії Ярослава Кінаша, який вміло підбривав м'ячі та розпочинав атаки своєї команди.

В другому таймі у складі "Волині" на поле вийшли нові гравці, адже матч було вирішено проводити двома різними складами. Гарну нагоду на початку другого таймі мав вихованець ДЮФШ "Волинь" Стрижуес, який віддавав передачу, але голкіпер господарів прочитав ситуацію і забрав м'яч. Відпочивати воротарю суперника у другому таймі не давали активні Коблюк та Марковець. А на 65-й хвилині гри, після навісу з кутового, Циркуненко пробив головою по воротам та найспритнішим на добиванні виявився Акімов - 1:0. Підопічні Анатолія Пісковця продовжували атакувати і на 85-й хвилині дії волинян знову дали результат. Коблюк пройшов по флангу, віддав передачу на Акімова, і В'ячеслав ударом з 16 метрів знову пробив влучно. Після цього господарі намагались створити декілька моментів біля воріт волинян, але досягти бажаного і хоча б зменшити відставання їм не вдалося.