Ліга чемпіонів: першим фіналістом став міланський "Інтер"

?«Інтер» та «Мілан» провели матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. У першому поєдинку «нерадзуррі» зробили вагому заявку на вихід до фіналу, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Перший небезпечний момент вдалося організувати «россонері»: свій ривок по лівому флангу Тоналі завершив прострілом на Діаса, але іспанець пробив несильно, і Онана зіграв надійно. Футболісти «Мілана» намагалися розкрити оборону суперників позиційними атаками, на що «нерадзуррі» відповідали контрвипадами. При цьому обидві команди воротам особливо не загрожували.

Ближче до закінчення першого тайму суперники обмінялися гольовими ситуаціями. Спочатку нагадав про себе Леау, який повернувся до складу «Мілана» після травми. Португалець здійснив прохід у штрафний майданчик «Інтера» і пробив повз дальній кут. Незабаром навіс зі штрафного замкнув Джеко, але Меньян врятував свою команду. Неприємним моментом для «нерадзуррі» стало пошкодження Мхітаряна, якого перед перервою замінив Брозович.

У другому таймі «россонері» продовжили робити спроби підібратися до штрафного майданчика «Інтера». Втім, «чорно-сині» впевнено оборонялися, не дозволяючи суперникам створювати загрози біля своїх воріт. Агресії атакам «Інтера» додав вихід на поле Ромелу Лукаку, який одразу почав тримати у напрузі оборону суперників. Саме бельгієць став співавтором голу, який практично зняв питання про переможця двоматчевого протистояння. Лукаку у штрафному майданчику відпасував м'яч на Мартінеса, який сильним ударом у ближній кут застав зненацька Меньяна.