Минай впевнено переграв Поділля і забезпечив собі місце у плей-оф

У передостанньому турі Другої ліги України закарпатська команда обіграла своїх суперників з рахунком – 3:1.

Щоправда знову команда з Минаю першою пропустила. Гості створили контратаку, а Володимир Гладкий її завершив – 0:1. Чекати відповіді від господарів треба було десять хвилин. Тут знову по традиції. Гру на себе бере Артур Карноза і вчергове забиває гарно зі штрафного – 1:1. А гол у роздягальну поклав Роберт Гегедош, який на 43-хвилині вивів Минай вперед.

Другий тайм пройшов під повним домінуванням господарів поля. На 59-хвилині Вадим Страшкевич переграв голкіпера з пенальті – 3:1.Рахунок можна було і збільшувати, але комфортна перевага дала можливість минайцям поберегти сили.

Натомість у чемпіонаті і Полісся, і Нива з Вінниці свої матчі програли. Це означає, що Минай нижче другої позиції опуститися не зможе, а це місце вже гарантує команді Кирила Куренко зіграти у стиковому матчі плей-оф за вихід у Першу лігу. Але тут також ще є шанси на перше місце і пряме попадання в вищий дивізіон.