Минай вирвав перемогу вдома від Буковини

У матчі 25 туру наша команда зуміла переломити хід гри і вирвати перемогу від останньої команди чемпіонату.

Перший тайм пройшов під диктовку нашої команди, але до загострень команда не напрацювала. Натомість суперник створив один момент і у тому забив. Зловили буковинці господарів на контратаці, а Батрак зумів відзначитися.

Здавалося, що ще у першому таймі господарі впевнено зрівняють рахунок, але гості почали впевнено оборонятися. Наприкінці тайму був хороший момент у Нурієва, але він не влучив у ствір воріт з лінії штрафної.

У другому таймі Минай продовжив грати першим номером, але забити вдалося лише на 68-хвилині. Карноза зі штрафного зняв «паутину» з дев’ятки воріт гостей – 1:1. Гол освіжив нашу команду і вона кинула всі сили для того, аби забити ще. На 80-хвилині захисники минайців винесли «шкіряного» зі своєї половини поля і він опинився у Гегедоша, який з гострого кута розстріляв голкіпера гостей – 2:1.

Перемога над чернівецькою Буковиною вивела Минай на друге місце.