Дубль Гегедоша допоміг Минаю обіграти Верес

1034

У 25-му турі Другої ліги України з футболу закарпатський клуб гостював у Млинові де обіграв рівенський Верес.

Проте початок гри у нашої команди не вдався. Вже на дев’ятій хвилині господарі поля змогли відзначитися. Зробили це суперники Минаю з кутового. Навіс партнера замкнув Рафальський, а зробив це спиною.

Увесь перший тайм Минай грав першим номером, але забити знову не вдавалося довго. В останню десятихвилинку гості змогли вийти у контратаку і Гегедош з гострого кута зумів попасти у отвір воріт – 1:1.

У другому таймі Гегедош забив одразу ж у першій атаці. Цього разу він вийшов віч-на-віч з голкіпером і пустив «шкіряного» поміж ніг голкіперу – 1:2. Далі міг збільшувати перевагу Карноза, а ще згодом Нурієв. Проте ні Артур, ні Анатолій переграти голкіпера не змогли.

Нагадаємо, минулого тижня, Минай розгромив вдома Калуш. А сьогоднішня перемога, друга під керівництвом нового в. о. тренера "минайців", естонця, Кирила Куренка.

Перемога Минаю закріпила команду на третій сходинці, а відставання від першої дорівнює двом очкам. Тепер на команду очікує домашня гра з Буковиною, яка відбудеться 15 травня на стадіоні «Минай-Арена». Початок матчу: 17:00.