Мукачівці з МФА на власному полі розгромили "Буковину"

Гра Першої ліги чемпіонату України з футболу U-19 відбулась у Мукачеві на стадіоні "Авангард".

У запеклій боротьбі на стадіоні міста над Латорицею зійшлися претенденти на вихід до фінальної стадії – місцевий МФА та чернівецька «Буковина».

Господарі поля з перших хвилин матчу почали задавати тон у стартові хвилини зустрічі.

Вже на 7-й хвилині поєдинку Іван Станкович зумів прийняти м’яч у карному майданчику гостей, розвернувся й пробив у ближній кут воріт – 1:0.

На 13-й хвилині буковинці зірвали атаку і господарі поля отримали право на пенальті, яке так і не реалізували.

У другому таймі, на 59-й хвилині, швидка атака господарів лівим краєм завершилася передачею в центральну частину на Станковича, а вже той вирішив пробити – вийшло точно впритул зі стійкою воріт – 2:0.

Буковинці вирішили великим силами піти вперед, щоб врятувати поєдинок – більшість своїх атак вони будували через лівий край.

В наслідок боротьби за м'яч, захисник МФА Ігор Тихненко заробив другий гірчичник. Проте, граючи в меншості, господарі втримали бажаний результат.

Попереду в мукачівців ще один вирішальний поєдинок на виїзді з конкурентом – івано-франківською «Нікою».