Закарпатська волейбольна першість продовжується без Міжгір'я

Найпрестижніший волейбольний турнір — чемпіонат області з волейболу для нашої збірної достроково в цьому році закінчився. У черговому відбірковому етапі, який минулої неділі відбувся в м. Іршава, наша команда не змогла забезпечити собі місце у фінальній стадії першості.

Перепоною для здобуття бажаного результату — потрапити до четвірки сильніших, стала команда “Нарцис”. У заключному двобої, за якого вирішувалася доля останнього фіналіста, міжгірці з рахунком 28:30 поступилися хустянам. Отже, у фіналі чемпіонату області зіграють: волейбольний клуб “Закарпаття” з міста Ужгород, перечинська команда “Воєводино”, хустський “Нарцис” та команда свалявського району. Серед всіх команд фаворитом на здобуття чемпіонства вважається клуб “Закарпаття“, який грає у вищій Українській волейбольній лізі.

Та все-таки капітан нашої районної збірної Євген Бундзяк задоволений цьогорічним виступом, адже за попередніх відбіркових турів міжгірська команда здобула ряд важливих перемог, зокрема, над збірною командою освіти з Ужгорода, обласної ДЮСШ та Іршави. Саме завдяки цим перемогам команда забезпечила собі в наступному році місце у вищій обласній волейбольній лізі. Сподіваємось, що в майбутньому сезоні міжгірські волейболісти досягнуть кращих результатів, хоча б рівня 2005-2008 років, коли вони стабільно входили до четвірки кращих колективів Закарпаття.