Юнаки "Мункача" у першій лізі чемпіонату України з футболу розгромили вінницький «Темп»

27 березня, перемогою мукачівців над вінничанами з рахунком 3:0, стартував 10-ий тур чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги U-19.

Розпочався черговий тур U-19 матчем в якому мукачівський МФА вдома приймав вінницький «Темп».

Як зазначають на сайті ФК "Мункач", МФА бореться за потрапляння до фінальної стадії змагань.

Вже на 3-й хвилині поєдинку вінничани втратили м’яч, а Іван Станкович, без особливих проблем вколотив м’яч в сітку воріт суперника.

За кілька хвилин дебютант Іван міг відмітитися ще й дублем, та після вінничан врятувала поперечина.

Проте на 45-й хвилині господарі таки домоглися свого і Ілля Дьяков дотиком стріляє в кут воріт без шансів для воротаря гостей – 2:0.

Наприкінці зустрічі добре попрацював Іван Байса, який вийшов на заміну, він зумів відбрати м’яч у гравця «Темпу» вивіреною передачею вивів на пусті ворота Василя Луціва, а той не схибив і робить рахунок – 3:0.

Тож впевнена перемога МФА, які продовжують боротьбу за лідерство в своїй групі з чернівецькою «Буковиною».