Збірна України обіграла Люксембург з рахунком 2:1 (ВІДЕО)

Так українські футболісти отримали важливі 3 очки у поєдинку з країною-карликом.

Збірна України у матчі 2-го туру кваліфікації Євро-2020 на останніх секундах вирвала перемогу над Люксембургом - 2:1, пише ТСН.

Після героїчної нічиєї в Португалії від української команди очікували, що вона впевнено розбереться на виїзді з Люксембургом, але поєдинок видався надзвичайно складним для команди Шевченка.

Люксембург шокував Україну на 34-й хвилині - Олів'є Тілль прострілив з флангу - м’яч від Богдана Бутка відскочив до Тюрпеля, а той відправив ігровий знаряд у порожні ворота.

Українці відповіли майже миттєво. На 40-й хвилині Олександр Зінченко розкішним "черпачком" закинув м'яч на Віктора Циганкова, а футболіст "Динамо" без проблем переграв голкіпера.

У другому таймі команди продовжили рівну боротьбу. Люксембург навіть переважив "синьо-жовтих" за ударами у площину воріт - 5:3.

І тим не менш, українцям пощастило у кінцівці протистояння. На третій (і останній!) компенсованій до другого тайму хвилині Жерсон Родрігес зрізав м’яч у власні ворота після подачі зі штрафного і подарував збірній України важливі 3 очки.

Оскільки у паралельному матчі Португалія з Кріштіану Роналду у складі не змогла обіграти Сербію (1:1), то збірна України з 4 очками вийшла на перше місце в групі B.