Відбір до Євро — 2020: збірна України зіграла внічию з чемпіонами Європи — португальцями (ФОТО, ВІДЕО)

Українцям вдалося не пропустити від команди Кріштіану Роналду та відібрати очки від збірної Португалії.

Збірна України вчора змогла встояти в Лісабоні і не програти чинному чемпіону Європи - команді Португалії, - у матчі першого туру відбору на Євро-2020.

"Синьо-жовті" майже всю гру перебували в обороні і лише зрідка здійснювали контратаки.

У першому таймі, лідер португальців Кріштіану Роналду, двічі небезпечно пробивав по воротах української команди, але Андрій Пятов впорався з його складними ударами.

У другій половині матчу П'ятов на 58-й хвилині зміг ефектно перевести м’яч на кутовий після красивого обвідного удару у виконанні Андре Сілви.

Найкращий і єдиний момент українці отримали під завісу поєдинку. Жуніор Мораєс опинився на добиванні перед воротами суперника після удару Євгена Коноплянки, але не зумів випередити Діаша і проштовхнути м’яч у ворота.

Таким чином, Україна набрала перше очко у відбірковому циклі до Євро-2020 і тепер ділить з португальцями 2-гу і 3-тю позиції в групі B. Лідером нашої групи несподівано став Люксембург, який у паралельному матчі обіграв Литву (2:1).

Пропонуємо вам переглянути найкращі моменти матчу "Португалія — Україна".