Наші за кордоном: "Ференцварош" Харатіна знущається над суперником

Цими вихідними відбувся черговий тур у європейських чемпіонатах, а закарпатські легіонери продовжують виходити у основних складах своїх клубів.

«Дебрецен» Олександра Надя зазнав поразки від «Академії Пушкаша». Закарпатський голкіпер у цьому матчі відіграв усі 90-хвилин і пропустив два м’ячі. А наостанок ще заробив жовту картку.

«Мезйокйовешд» переграв вдома «Пакш». Шандор Вайда вийшов у другому таймі і команда заграла по іншому. Тож Вайда своїй команді додав активності, що у підсумку допомогло його команді виграти – 2:0.

Юрій Габовда взяв участь у виграшному виїзному матчі своєї команди. «Халадаш», за який виступає Юрій, впевнено обіграв на виїзді «Гонвед» – 3:1. Закарпатський футболіст провів на полі усі 90-хвилин.

«Ференцварош» розгромив «Діошдьор» – 7:0. Ігор Харатін провів увесь матч і навіть брав участь у декількох гольових атаках.

У чемпіонаті Болгарії «Верея» програла клубу «Чорне море». Євгеній Добровольський провів у складі «Вереї» увесь матч і заробив жовту картку.