Наші за кордоном: Закарпатські футболісти тріумфують у кубку Угорщини

26-27 лютого пройшли матчі-відповіді 1/8 фіналу кубку Угорщиниз футболу.

«Дебрецен» Олександра Надя переміг у серії двох матчів третьолігову команду «Айка». Закарпатський голкіпер цього дня відпочивав, тож у заявку матчу не потрапив.

«Халадаш» Юрія Габовди зустрічався з «Мезйокйовешдом» Шандора Вайди. Перший до складу не потрапив, а от другий зіграв увесь матч і отримав жовту картку. У підсумку Шандор Вайда пробився у чвертьфінал, а от Юрію Габовді вже не треба думати про кубкове золото у цьому сезоні.

«Ференцварош» Ігоря Харатіна ще у першому матчі проти «Кішварди» забезпечив собі хороший гандикап у два м’ячі. У виїзному команда забила важливий гол і пробилася у чвертьфінал (гра завершилася 1:1). Ігор Харатін вийшов в основі, але у другому таймі був замінений.

Друголіговий «Шорокшар» також пробився до чвертьфіналу, а цікава нам ця команда тим, що там виступає Роберт Молнар з Великої Доброні. Свою гру проти «Андрашіди» Роберт відіграв усі 90-хвилин і в підсумку пробився разом з командою до наступного етапу.

Нагадаємо, що mukachevo.net слідкує за гравцями із Закарпаття в світі.