Минай програв у першому контрольному поєдинку

2 лютого ФК «Минай» зіграв свій перший товариський матч у 2019 році у Словаччині.

Gравда матч проти «Партизана» не вдався для підопічних Ігоря Харьковщенка. У першому таймі українська команда вже двічі пропустила. Правда були хороші моменти і у нашої команди.

Анатолій Нурієв міг двічі відзначатися у тому ж таймі, але у першій нагоді влучив у поперечину з семи метрів, а у другій із вигідної позиції не влучив у ствір воріт.

Другий тайм пройшов для закарпатців з мотивом переглянути новачків. Проте оцінювати усіх футболістів поки зарано, адже це перша гра після перерви. В підсумку минайці пропустили ще один м’яч. В підсумку 0:3 на користь словацького «Партизана».

Нагадаємо, що ФК «Минай» залишило ряд гравців.