У Мукачеві завершився футбольний кубок міста (ФОТО)

2 листопада на мукачівському стадіоні «Авангард» відбулася фінальна гра за право називатися чемпіонами міста серед аматорів. За Кубок цього разу боролися команди «АВК» та «Енергетик».

Запекла боротьба почалася буквально з перших хвилин матчу. Не зважаючи на те, що Кубок проходив серед аматорських команд, гравці продемонстрували чудову гру та високу зіграність. Гра була досить жорсткою, не обійшлось без травм по обидва боки футбольного поля. Емоції, як серед гравців, так і серед глядачів матчу, кипіли не менше ніж на матчах більш високого рівня. До речі, арбітром поля був Ярослав Козик, який часто виступає арбітром на чемпіонаті України та нещодавно став арбітром ФІФА.

Першим оборону суперників вдалось пробити нападнику «Енергетика» Михайлу Станинцю, який на 20 хвилині матчу відкрив рахунок.
Однак, суперникам «Енергетика» команді кондитерської фабрики «АВК» вдалось напрочуд швидко перехопити ініціативу та за лічені хвилини не тільки зрівняти рахунок, але й швидко вийти вперед, забивши два голи на 25-й (Василь Маринець) та на 34-й (Владислав Магоч) хвилині матчу.

Хоча, до кінця матчу напруга не спадала ні на секунду, ні одній з команд не вдалося змінити рахунок 2:1 на користь «АВК», який визначився вже в першому таймі.

Отож, незважаючи на потужну оборону суперників, чемпіоном міста серед аматорів цього року стала команда «АВК», перемігши «Енергетик» з рахунком 2:1.

Міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл в своєму вітальному слові подякував футболістам обох команд за чудову гру та виразив сподівання, що футбол буде і надалі користуватися популярністю у місті над Латорицею. Після чого голова Мукачева вручив перехідний Кубок міста капітану команди «АВК» Олександру Пересті.
Степан Крьока – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому