Закарпатець Булеца вивів Динамо у плей-офф юнацької Ліги Чемпіонів (Відео)

27 листопада у матчі-відповіді другого раунду шляху чемпіонів київське Динамо обіграло бельгійський Андерлехт із рахунком 2:1.

Розпочався матч не дуже вдало для нашої команди. На 51 хвилині Антуан Колассен вивів гостей вперед, але на 65 хвилині Георгій Цитаішвілі рахунок зрівняв.

На 83 хвилині динамівці вибороли право на пенальті. Одинадцятиметровий взявся пробивати наш співвітчизник Сергій Булеца, який не схибив і вивів свою команду у плей-офф турніру.

Як це було можете переглянути у відео:

Сергій Булеца вихованець ужгородського СДЮШОРУ. На сьогодні він рахується одним із найперспективніших гравців київського Динамо.

Нагадаємо, що у матчі юнацької збірної України на молодіжному чемпіонаті Європи проти однолітків із Франції наша команда здобула перемогу 2:1, а голи тоді також забивали Цитаішвілі та Булеца.