Чопська митниця боролася з угорською (ФОТО)

1117

Цікавий поєдинок відбувся минулими вихідними (29.10.2011) між футбольними командами Чопської та Захонською (Угорщина) митниць. 22 учасники міжнародної зустрічі з футболу продемонстрували на найкращому футбольному полі, що у м.Берегово, достойну та захоплюючу гру справжніх мужчин.

У своєму вступному слові керівник Чопської митниці Олександр Похилько зауважив, що така міжнародна зустріч футбольних команд обох дружніх митниць проводиться вже 31 рік поспіль. Ще на початку 80-х років минулого століття вперше було започатковано проведення подібних футбольних поєдинків із угорськими колегами двічі на рік.

Матч розпочався легкими атаками господарів. Через декілька хвилин команда чопських митників запропонувала гостям досить швидкий темп гри, який призвів до перших результатів. Найкращий форвард господарів поєдинку Денис Пахомов на 20-тій та 30-тій хвилинах першого тайму встиг двічі «розписатися» у воротах угорських митників. Однак у другому таймі захонські митники продемонстрували глядачам, що так само мають гарну фізичну підготовку і таки нанесли професійний футбольний удар по воротам господарів. Віктор Горват, найкращий нападник угорської команди, вміло зробив рахунок 2:1.

Це додало неабиякого адреналіну в ігрі обох команд і викликало неабияку зацікавленість у вболівальників.  Напруга на полі зашкалювала. Темп гри був дуже високим, а виконавська майстерність гравців продемонструвала вміння вести гру на контратаках. На 22-ій хвилині другого тайму чопські митники, не збавляючи темп та скориставшись дещо втраченою пильністю захонської команди, майстерно доправили м’яч у їхні ворота. «Винуватцем» голу виявився знов Віктор Пушавер, який і визначив переможця цієї зустрічі. Відтак, фінальний свисток рефері поставив остаточну крапку – з рахунком 3:1 гравці Чопської митниці заслужено здобули перемогу у сусідів-митників.

Після завершення гри присутні начальник Чопської митниці – Олександр Похилько та керівник Північно-Альфельдського регіонального Директорату податкової та митної адміністрації Угорщини  – п.Мезо Габор – відзначили найкращих гравців дійства та вручили нагороди.