Закарпатські "Сузіря" та "Сусково" виходять до півфіналу

З 14 по 16 жовтня відбулись матчі – відповіді 1/4 фіналу кубку Свалявщини. В, яких зустрічались: ФК «Стройно» - ФК «Тибава», ФК «Плоске» - ФК «Дусино», ФК «Сузіря» - ФК «Пасіка» та ФК «Сусково» - ФК «Темп».

«Сузіря» -  «Пасіка» 6:2.

Пасіка, яка  перший свій поєдинок програла в себе на полі 0-1, їхала в Сваляву лише за перемогою. Гості активно розпочали матч, і близько на 10 хвилині матчу повели в рахунку, мяч забив Іван Цанько, далі господарі поля після подачі з флангу відквитали один мяч красиво головою переправив круглого в ворота Віталій Попов, а вже через хвилину вдало пройшов по лівому флангу Борис Лунькін після подачі мяч влетів зашиворот голкіперу і , так і завершився перший тайм . В перші хвилини другого тайму Пасіка зрівняла рахунок , а вже на 55 хвилині захисник гостів збив в шрафному майданчику Михайла Власика , після чого арбітр призначив пенальті , одинадцятиметровий вдало виконав Мирослав Реслер, а вже за мить відзначившись дублем виконуючи кутовий удар після помилки воротаря Пасіки мяч залетів ворота 4-2, добивали соперника Віталій Попов та Євген Лепеш в підсумку 6-2, впевнена перемога Сузіря.

«Стройно» - Тибава» 1-1 (пен. 4-2).

В цьому матчі геть нейшла гра в стройненців, тибавці творили свою гру на контра атаках, що досить непогано в них вдавалось . Першу 45-ти хвилинку рівно виглядили обидві команди, хоч у стройнеців було більше небезпечних моментів . В другому таймі близько на 65 хвилині Станкович Іван нереалізував пенальті, пробивши над поперечкою тибавців.Все ж таки рахунок було відкрито , Михайло Туряниця обігравши двох гравців Стройна, пробив прямо «в девятку» без шансів для воротаря, господарі поля всіма силами ринулися вперед, всеж таки зуміли зрівняти рахунок, після прострілу з правого флангу замкнув передачу Василь Поцко 1-1, і вже через декілька хвилин матч закінчився, а це означало , що буде пробито післямятчеві пенальті. Фортуна була на боці господарів 4-2. Стройне вийшло в півфінал.

«Сусково» – «Темп» 6-0.

Сусково просто «розромило» Темп, По ходу зустрічі господарі домінували на полі, в середині першого тайму відкрив рахунок Немеш Микола, який переправив мяч в ворота після подачі з кутого удару, а вже в другій гольовій атаці асестував Палею Василю , який подвоїв рахунок, в сусківчан ще забивали: Ромоняк Віталій, Борис Ряшко.

Гості мали декілька нагод забити мяч , але того дня  їм явно невезло. Впевнена гра , впевнений результат , і вихід в півфінал , побачимо чи зуміє Сусково дати бій фавориту турніру - Плоскому.

«Плоске» - «Дусино» 3-0 (технічна поразка).

На жаль вболівальники не побачили принципового поєдинку між Плоским та команді з Дусина.
Дусинці після програшу на домашньому полі, вирішили не поїхали  в Плоске, що як правило технічна поразка.