Ліга Націй: Розслаблена Україна, бойові Нідерланди та валійський бій

Збірна України свою останню гру програла із розгромним рахунком збірній Словаччині. Відчувалося, що для нашої команда ця гра вже не мала турнірного значення.

Дивізіон «В»

Словаччина – Україна 4:1

У цьому матчі було все. І гарна гра від словаків і черговий ляп від Бойка, і гол красень Коноплянки. Та от чудова картинка взаємодії між собою українських футболістів зникла. Чи то у відсутності мотивації, адже турнірні завдання команда Шевченка виконала, чи то кадрові проблеми у вигляді травм Ярмоленка та Марлоса. Гра у виконані наших футболістів була відверто слабкою. Вже на 5-хвилині після розіграшу стандарту Альберт Руснак відкрив рахунок. На 26-хвилині Юрай Куцка, а точніше Денис Бойко випустив м’яч із рук після удару словака, який грав на «одній» нозі бо зазнав травми – 2:0. Надію України повернув на 47-хвилині Євгеній Коноплянка, який після передачі Караваєва одним дотиком пробив із 16-метрів прямісінько у дев’ятку – 2:1. Ну а далі словаки робили свою справу далі. Адам Зрелак на 52-хвилині забиває третій гол у ворота гостей, а Роберт Мак на 61-хвилині четвертий.

Збірна України вже оформила собі путівку у елітний дивізіон, але Шевченку треба трохи думати над стилем гри команди, адже подібні матчі можуть вартувати дорого.

Уельс – Данія 1:2

До останнього у цьому матчі була інтрига. Але у першому таймі гол у роздягальню забив данець Ніколай Йоргенсен. Валійці спробували відігратися, але щастя від них відверталося. У другому таймі під завісу матчу подвоїв перевагу своєї команди Мартін Брайтвейт. Але Гарет Бейл рахунок скоротив одразу ж у наступній атаці. Кінцівка була дуже емоційною, адже вирішувалася доля першого місця. Проте більше голів забито не було і данці крокують в елітдивізіон.

Дивізіон «А»

Нідерланди – Франція 2:0

Голандські футболісти підійшли до цього матчу із неабикою мотивацією. Погром збірної Німеччини у минулому турі давав їм шанс зачепитися за рятівне друге місце у групі. Перемога голандців означає, що німці за тур до кінця залишають елітний дивізіон.

Дивізіон «С»

Кіпр – Болгарія 1:1

Сильнішого ці команди не виявили. На 24-хвилині Панайотіс Захаріо вивів Кіпр вперед. А на останніх хвилинах болгари зрівняли рахунок із пенальті. Автором голу став Ніколай Дімітров.

Словенія – Норвегія 1:1

Динамівець Бенямін Вербіч у цьому матчі забив швидкий гол. Словенці мабуть і хотіли гру дотягнути на мінімальній перевазі, але Маарс Йорсен на 85-хвилині рахунок зрівняв.

Тож норвежці у цій групі займають перше місце і крокують у дивізіон вище.

Дивізіон «D»

Гібраалтар – Вірменія 2:6

Однобокий результат зовсім різних за класом суперників. Покер у ворота Гібраалтару оформив Юра Мовсісян. Ще по голу забили Артур Карташян та Александр Каперятін. А от Гібраалтар забив першим і це зробив Тай де Бай, але цього не вистачило, аби утримати рахунок. Ще гол на рахунку Адама Престлі.

Ліхтенштейн – Македонія 0:2

Гра для статистики, яка ні на що не впливала. Еніс Барді та Іллія Нестеровскі у другому таймі забили свої голи команді-карлику, яка на той час вже грала у меншості.

У цій групі впевнену перемогу святкує збірна Вірменії.

Також звертаємо вашу увагу на матчі, які пройшли в Лізі Націй днем раніше, 15 листопада

Хорватія – Іспанія 3:2

Цей матч став справжньою перестрілкою між двома дуже хорошими командами. Хоча у першому таймі гра була дуже динамічною командам голів забити не вдалося, а от у другому таймі вболівальники побачили справжню красу футболу. На 54 хвилині Андрей Крамаріч вивів хорватів вперед, але на 56 Даніель Себальос зумів зрівняти. На 64-хвилині Тін Едвай знову вивів хорватів вперед, але на 78-хвилині з пенальті відновив рівновагу іспанець Серхіо Рамос. Та хорватам вже нікуди було відступати, адже вони знаходяться на останній позиції в групі і на 90+4 хвилині Тін Едвай втретє вивів хорватів уперед. У іспанців вже не було часу зрівняти.

Наразі у групі «4» Іспанія лідирує із 6 очками, а от у Англії та Хорватії по чотири. Остання гра між Англією і Хорватією обіцяє бути дуже видовищною, адже обидві команди мають шанси виграти перше місце в групі.

Бельгія – Ісландія 2:0

Ісландці в елітному дивізіоні виглядають хлопчиками для побиття. Команда не мала шансів проти збірної Бельгії. На 65-хвилині перший гол забив Міші Бачуай, та і крапку у грі поклав все той же Бачуай. Впевнена перемога Бельгії.

У групі «2» лідирує Бельгія із 9-очками. Другі швейцарці із шістьма. А от Ісландія вилетіла із турніру у Дивізіон «2» із нулем. Останні змогли за чотири гри забити лише один гол та пропустити аж тринадцятью

Австрія – Боснія і Герцеговина 0:0

Доволі рівна гра між рівними суперниками. Команди не боялися йти вперед. Майже кожну атаку завершували ударом, адже про це свідчить статистика: майже 30 ударів на дві команди за усю гру. Та така статистика не допомогла командам забити гол і вона завершилася сухою нічиєю.

Боснійці завершили усі свої матчі і забезпечили собі підвищення у класі. Другою лишається Австрія, а останньою Північна Ірландія.

Греція – Фінляндія 1:0

Матч лідерів, який завершився драматично, адже єдиний м’яч у матчі забив фін Альбін Гранлунд. Та зробив він це у свої ворота, тож фіни поступилися у цій грі попри усі намагання відігратися.

Угорщина – Естонія 2:0

Цей матч за право лишитися у дивізіоні «С». Угорці із цим завданням справилися і тепер у них є можливість зайняти друге місце у групі уникнути стикового матчу за місце під сонцем. На 8-хвилині Віллі Орбан вивів свою команду вперед. Швидкий м’яч дав можливість угорцям діяти по ситуації. На 69-хвилині Адам Салаї подвоїв перевагу угорців, що дало команді спокійне завершення матчу.

Фіни у цій групі лідирують, у греків на три очки менше. Угорщина вже не буде останньою, але ще може бути другою, а от Естонія вже готується до «Дивізіону» «D».

Казахстан – Латвія 1:1

Повна домінація казахів і велике щастя для латвійців. Гравці збірної Казахстану домінували на полі. Зусиллями Гафуржана Суюмбаєва забили перші. Але у другому таймі отримали контратаку і Денісс Ракелс рахунок зрівняв.

Андорра – Грузія 1:1

Цей результат можна було б назвати сенсаційним, адже футбольний карлик відібрав очки у потужної Грузії, але останні собі забезпечили підвищення ще далеко до цього матчу. Тому ця гра для грузинських футболістів була простою формальністю та можливістю для експерементів. На 9-хвилині Гіоргі Чакветадзе вивів грузинів вперед, а на 63-хвилині Крістіан Мартінес зумів зрівняти.

У цій групі беззаперечним лідером є збірна Грузії – 13 очок, друга сходинка у Казахстану – 6 очок. А Латвія та Андорра ділять останнє місце із трьома заліковими балами.

Люксенбург – Білорусь 0:2

Матч міг вийти іншим, адже збірна Люксенбургу може показати хорошу гру. Але по іншому думав Станіслав Драгун, який дублем оформив для білорусів чудову перемогу.

Сан-Марино – Молдова 0:1

Відверто гра не йшла у обох команд. Дуже слабка реалізація. А гол Віталія Дамакшана на 79 хвилині засмутив вболівальників «карликової» країні, адже молдавських фанів було дуже мало.

Білорусь у групі лідирує із 11-балами. Слід зазначити, що білоруси до сих пір не пропустили жодного м’ячу. Люксенбург на другій позиції – 9 очок. У Молдови на одне очко менше, а Сан Марино залікових балів не набирало.