Збірна Марокко обіграла Португалію та сенсаційно пройшла у півфінал ЧС-2022

Перший в історії півфінал Мундіалю для представників африканського континенту.

Як повідомляє Суспільне, збірна Марокко вперше в історії дісталася півфіналу чемпіонату світу з футболу. В матчі 1/4 фіналу останній африканський представник на турнірі мінімально переміг Португалію - 1:0.

На шляху до чвертьфіналу Марокко сенсаційно вибило з турніру Іспанію, яку перемогло в серії післяматчевих пенальті. Португалія не зустріла значного спротиву в поєдинку проти Швейцарії, яку розгромила з різницею в п'ять м'ячів (6:1).

Марокко та Португалія зустрічалися між собою втретє в історії світової першості. Востаннє команди проводили очний матч на ЧС-2018, коли португальці на груповому етапі здобули мінімальну перемогу завдяки голу Кріштіану Роналду, який цього разу розпочинав матч у запасі.

У півфіналі Марокко зустрінеться з переможцем пари Англія - Франція. Другий чвертьфінал ігрового дня суботи, 10 грудня, стартує о 21:00 за київським часом.

Як пройшов матч

Поступаючись фаворитам зустрічі у володінні м'ячем, Марокко першим вразило ворота суперників. Форвард іспанської "Севільї" Юссеф Ен-Несірі був першим на м'ячі після флангового навісу, скориставшись невдалим виходом з воріт голкіпера Діоґу Кошти.

Марокко - Португалія

AP

Підопічні Фернанду Сантуша продовжили контролювати м'яч, проте мали мінімум гострих нагод відновити паритет. Небезпечно пробивав Жоау Фелікс, після чого м'яч з-під поперечини витягнув голкіпер Боно.

У компенсований час марокканців у меншості залишив форвард італійського "Барі" Валід Шеддіра. Нападник пропускатиме наступний матч команди проти переможця пари Англії та Франції.

Не спромігшись зрівняти рахунок навіть за чисельної більшості, Португалія сенсаційно покидає ЧС-2022 після поразки від Марокко - 0:1! Підопічні Валіда Реґраґі натомість переписали історію виступів африканських команд на світовій першості, ставши першим представником континенту у півфіналах Мундіалю.