Хорватія в серії пенальті перемогла Бразилію та стала першим півфіналістом ЧС-2022

Збірна Хорватії зуміла здолала Бразилію в серії післяматчевих пенальті матчу 1/4 фіналу.

Як повідомляє Суспільне, у першому таймі найгостріший момент мали підопічні Златко Далича, коли небезпечного удару завдав Іван Перішич. Ще до перерви Бразилія також ризикувала залишитися в меншості, але захисника Данілу головний арбітр Майкл Олівер після його небезпечної гри "винагородив" тільки жовтою карткою.

Хорватія - Бразилія

AP

Небезпечнішими біля воріт суперника були бразильці. Впродовж 90 хвилин вони вісім разів ударами в площину змушували вступати в гру голкіпера хорватів Домініка Ліваковича. Водночас у підопічних Далича не було жодного прицільного удару в площину.

Вдруге поспіль для Хорватії на турнірі долю матчу плей-оф довелося вирішувати в екстратаймі. Перший м'яч було забито ще впродовж перших додаткових 15 хвилин, коли підсумком яскравої комбінації "Селесао" став сильний удар Неймара повз Ліваковича - 1:0!

Неймар забиває перший гол чвертьфіналів ЧС-2022. AP

Хорвати продовжили чинити спротив і за три хвилини до закінчення другого екстратайму реалізували свій єдиний удар у площину з гри. Після динамічної контратаки чинних віцечемпіонів свій дебютний гол на чемпіонатах світу забив "джокер" Далича, півзахисник Бруно Петкович, який вийшов на заміну в другому таймі.

Хорватія з Ліваковичем у воротах вдруге поспіль на ЧС-2022 виходила на серію післяматчевих пенальті. Голкіпер зробив свій перший сейв у серії після першого ж удару від Родріґо, а згодом потягнув і вирішальний удар Маркіньойса. Завдяки точним ударам Влашича, Маєра, Модрича, Оршича хорвати - у півфіналі ЧС-2022.