ЧС-2022: сенсаційні поїздки додому від Бельгії та Німеччини

У Катарі явні фаворити вже їдуть додому, а от Марокко та Японія виграють свої групи.

Збірна Японії створила другу сенсацію на турнірі, перегравши в останньому турі команду Іспанії. "Ла Роха" забила першою – свій третій м'яч на турнірі забив Альваро Мората. Але "сині самураї" здаватися не хотіли. Хадзіме Моріясу в перерві провів подвійну заміну, Японія забила два голи за шість хвилин, і змогла втримати перемогу. 2:1 – і перше місце. Суперником Японії в 1/8 буде Хорватія, а Іспанія зіграє з Марокко.

Німеччина в результативній грі змогла переграти Коста-Рику (4:2), але залишилася поза плей-офф. У Бундестіму стільки ж очок, скільки в Іспанії після трьох турів, але гірша різниця м'ячів (у Іспанії +6, у Німеччині +1). Німеччина вигравала у Коста-Рики, потім пропустила два голи, на дві хвилини залишивши Іспанію без другого місця, але все ж змогла переграти аутсайдера. Бундестім не може вийти з групи на другому Мундіалі поспіль.

Збірній Бельгії потрібно було перемагати в останньому матчі, щоб пробитися в плей-офф, але команда Роберто Мартінеса не змогла забити жодного гола Хорватії. У першому таймі Хорватії вдалося забити один гол, але він був скасований через офсайд, а в другій половині гри домінувала Бельгія – але Ромелу Лукаку не реалізував чотири супершанси. 0:0 – Хорватія друга в групі, Бельгія третя, а перше місце у квартеті F посіла команда Марокко, яка перемогла в останньому турі Канаду (2:1).