Виноградівський "Севлюш" здобув перемогу у Кубку Закарпаття

?На стадіоні в смт Середнє зійшлися виноградівський «Севлюш» та «Медея» з Оноківської ТГ.

Виноградівці зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль і активно йшли вперед. Якщо в першому таймі «Медея» вистояла, то після перерви виноградівці провели дві результативні атаки, на завершенні яких вдало зіграли Михайло Реалюк і Адріан Пуканич (на 48-й та 77-й хв.). У суперника вже не залишилося сил, аби відігратися, тож фінальний свисток Михайла Райди зафіксував результат – 2:0.

Таким чином «Севлюш» здобув свій 11-й Кубок Закарпаття, з чим ми його й вітаємо. Кращими гравцями фінального матчу визнали Адріана Пуканича («Севлюш») та Юрія Славіка («Медея»), - повідомляє Карпатський об'єктив.