ЧС-2022: ганьба Аргентини та впевнена гра Франції

Третій ігровий день вже приніс перші сенсації.

Збірна Аргентини грала проти Саудівської Аравії. І якщо ж всі вважають цей програш аргентинців сенсаційним, то слід сказати, що матчі між цими суперниками ніколи не проходили без боротьби.

Вперше ці збірні зустрілися у 1988 році і зіграли в нічию 1-1. Далі ж у тому ж році Аргентина виграла з рахунком 2-0, але гра була рівна. У 1992 році Аргентина зустрілася із Саудівською Аравією взагалі у фіналі Кубка конфедерації де святкували перемогу з рахунком 3-1. А от у 2012 команди знову розішлися миром, на цей раз 0-0.

Проте гра у Катарі з перших хвилин йшла під диктовку збірної Аргентини. За перший тайм вони забили аж 4 голи, але 3 із них не зарахували через офсайди.

Та це, мабуть, аргентинців повністю розслабило. Вже на початку другого тайму аравійці змогли відзначитися двома результативними атаками і повести в рахунку.

Усі намагання збірної Аргентини бодай зрівняти рахунок виявилися марними.

Аргентина – Саудівська Аравія 1:2

Голи: Мессі 10 (пен.) – Аль-Шехрі 48, аль-Давсарі 53

Аргентина: Еміліано Мартінес – Моліна, Ромеро (Мартінес 59), Отаменді, Тальяфіко (Акунья 71) – Ді Марія, Де Пауль, Паредес (Ферандес 59), Гомес (Альварес 59) – Лаутаро Мартінес, Мессі

Саудівська Аравія: Аль-Уваїс – аль-Шахрані (аль-Бурайк 90+9), аль-Булеахі, аль-Тамбакті, Абдулхамід – аль-Малкі – аль-Давсарі, Канно, аль-Фарадж (аль-Абед 45+4, аль-Амрі 89), аль-Бурайкан (Асірі 89) – аль-Шехрі (аль-Ганнам 78)

Попередження: Аль-Малкі 67, аль-Булеахі 75, аль-Давсарі 79, Абдулхамід 82, аль-Абед 88, аль-Уваїс 90+2

Данія також виглядала абсолютним фаворитом проти Тунісу. Тут, звичайно ж була прикута увага до Крістіана Еріксена, який на ЄВРО-2020 шокував всіх, через те, що у нього на полі стався інфаркт серця.

По грі, то як би дивно не було, але Туніс повністю переграв свого суперника, щоправда, головного в грі не сталося - забитих голів не було.

Данці наважилися на штурм Тунісу в останні 10 хвилин, але зі всім моментів, які були створені запам'ятався удар в стійку після розіграшу кутового.

Данія – Туніс 0:0

Данія: Шмейхель – Андерсен, К'єр (Єнсен, 65), А.Крістенсен – Р. Крістенсен, Хейб'єрг, Ділейні (Дамсгор, 45+1), Еріксен – Сков Ольсен (Ліндстрьом, 65), Дольберг (Корнеліус, 65)

Туніс: Дамен - Тальбі, Мерья, Бронн - Дрегер (Кешріда, 88), Схірі, Лаїдуні (Сассі, 88), Абді - Мсакні (Межбрі, 80), Аніс Сліман (Сліті, 67) - Жебалі (Хеніссі, 80)

Попередження: Р. Крістенсен 24, Йенсен 78 – Хенессі 86

Мексика та Польща також не виявили сильнішого. Дуже рівний матч та незабитий пенальті від Роберта Левандовського.

У підсумку команди грали більше на боротьбу у центрі поля ніж на результат. Команди дуже часто губили "шкіряного" на шляху до воріт і це у підсумку завершилося сухими нулями на табло.

Стовідсотковий момент не реалізував Роберт Левандовський. Ще кілька спроб було у мексиканців, але на гол вони не тягнули.

Мексика – Польща 0:0

Мексика: Очоа – Х. Санчес, Монтес, Морено, Гальярдо – Еррера (Родрігес 71), Альварес, Чавес – Лосано, Мартін (Хіменес 71), Вега (Антуна 84)

Польща: Щенсний – Берешинський, Глік, Ківьор – Кеш, Камінський, Крихов'як, Шиманський (Франковський 72), Залевський (Бєлік 46) – Зелінський (Мілік 87) – Левандовський

Попередження: Х. Санчес 29, Морено 56 – Франковський 76

Нереалізований пенальті: Левандовський 58 (голкіпер)

Діючий чемпіон світу Франція мала свій двобій проти Австралії. Австралійці хоч і не вважаються футбольною нацією, але проблеми суперникам завжди створять.

Вже на 9-хвилині матчу австралійці повели у рахунку. А ще через кілька хвилин могли результат подвоювати.

"Холодний душ" для французів тривав до 27-хвилини, а далі вони зрівняли рахунок. На 32-хвилині вийшли вперед. А у другому таймі просто довели рахунок до розгромного - 4:1.

Франція - Австралія - 4:1

Голи: Рабйо, 27, Жиру, 32, 71, Мбаппе, 68 - Гудвін, 9

Франція: Льоріс – Павар (Кунде, 89), Упамекано, Конате, Люка Ернандес (Тео Ернандес, 13) – Чуамені (Фофана, 77), Рабйо – Дембеле (Коман, 77), Грізманн, Мбаппе – Жиру (Тюрам, 89)

Австралія: Райан - Аткінсон (Дегенек, 85), Суттар, Роулес, Бехіч - Муй - Лекі, Ірвін (Баккус, 85), Макгрі (Мабіль, 73), Гудвін (Куол, 74) - Дьюк (Каммінгс, 56)

Попередження: Дьюк, 55, Ірвін, 80, Муй, 90+4