Почесний президент «Севлюша» на свій день народження дарував призи

1067

Близько місяця у місті Виноградів проходив турнір, який створив почесний президент команди «Севлюш» Виноградів» Герман Розенталь. У Кубку взяло участь дванадцять команд.

Кубок Германа Розенталя розпочався 16 липня. Перед цим кубком у місті Винорадів пройшов чемпіонат міста з міні-футболу, то ж який чемпіонат без внутрішнього кубку? Правила гри звичайні міні-футбольні а ось система проходу команд – на виліт. Команди які зібралися на цей турнір жадали перемоги. Так як було дванадцять команд учасниць кубок почався з попереднього раунду.

Перша ж гра стала цікавою. Хлопці які забезпечують наші домівки електрикою вийшли грати з командою «Фаворит». «Енергія» яка посіла останню сходинку в чемпіонаті вважалася аутсайдером тому всі ставили на команду яка з аналогічною назвою була фаворитом.

В перші ж хвилини футболісти «Фаворита» почали атакувати. Їхніми зусиллями за 10 хвилин було забито два м’ячі. Але як це не метафорично звучить у гравців «Енергії» десь підзарядилася батарейка. До кінця першого тайму команда електриків зуміла і зрівняти і повести у рахунку 3-2. У другому таймі пристрасті збільшились. Команди перестали жаліти один одного і забивали лише м’ячі відповіді. В підсумку «Енергія» - «Фаворит» 5-4. Друга гра проходила між міською санепідемстанцією та «Аматор» Автодор. Команда «санітарників» легко справилась з «Аматором» 12-5. Та згодом вияснилося що за «станцію» грав футболіст на прізвище Пацкан, який був заявлений на першість області а регламентом це забороняється. Санепідемстанцію зняли з розіграшу турніру. У матчі доволі цікавих суперників «Динамо» - «Ринок» було зафіксовано чимало цікавостей. По-перше «Динамо» грало проти «Ринку» у яких була форма донецького «Шахтаря» і у нас з’явилося потенційне дербі. По друге ми могли спостерігати за багатьма гарними голами. 7-5 на користь «Ринку». Цікаво а якщо б такий рахунок був б зафіксований у матчі «Динамо» - «Шахтар»?. Попередній раунд завершували команди «Сатурн» та «Мікраш». Перші здобули перемогу 6-5. Вже через суботу 23 липня команди вийшли на поле аби змагатися за вихід у півфінал. Перша гра між «Енергією» та «Зіркою» розпочала чвертьфінальні поєдинки. «Зірка» - команда воєнних в чемпіонаті міста стала чемпіоном. Та такого повороту подій ніхто не чекав. Гравці «Енергії» зловили так званий «кураж». Після першого тайму і сліду від чемпіонів могло не лишитися 3-1. На початку другої половини «Зірка» зуміла зрівняти але сили команду полишили.

Працівники енергетики ринулися вперед заколочуючи м’яч за м’ячем. Воєнні по своїй натурі навіть полізли битися але арбітр матчу не потерпів цього і вилучив гравця. Чемпіони програли 7-4 від «Енергії». «Аматор» вийшовши у чвертьфінал після дискваліфікації суперника також не зупинявся у матчі з «Піонером» команда довела матч до овертайму, і там завдяки фізичній готовності переграла 4-2. Так як «Зірку» вибили головним претендентом на трофей залишилася команда Пожежників. «Пожежники» Зустрілися з «Сатурном» і виграли його 3-1. «Ринок» грав з «Автомотивом» 4-0.

30 липня проходили півфінальні матчі. Першою грою була «Енергія» - «Аматор». Вперше за два матчі енергетики розпочали з голу. Та не так все легко було «Аматор» зміг відповісти двома в кінці першого і на початку другого. Але «енергійних спортсменів» це не злякало. В підсумку основний час закінчився нічиєю 3-3. В екста-таймах сильнішого виявити не вдалося, тож прийшлося бити пенальті. У «Енергії» щастя в той день було більше 5-3 на їхню користь. У другому півфіналі не менш цікава гра. «Пожежники» - «Ринок». Гра розпочалася доволі активно з гострих атак Пожежників. Натомість гравці ринку вже на початку г дали зрозуміти що гратимуть другим номером. Команда підприємців подекуди била поворотам пожежників але більшу частину першого тайму відсиджувались у захисті. Другий тайм почався з активних дій «торговців», які зуміли на початку другої половини вийти вперед. Але пожежники так цього не залишили, вони штурмом пішли на ворота «Ринку» і винесли його з «речами». Три голи за останні десять хвилин і пожежники святкують вихід у фінал.

6 серпня 2011 року Фінал кубка міста Виноградова ім. Германа Розенталя. В цей прекрасний день Герман Розенталь святкував своє 80-річчя. Почесний президент команди «Севлюш» Виноградів прийшов на стадіон щоб офіційно поздоровити команди і закрити турнір. На честь ювілею, винуватцю дарували квіти та вітання. А перед фіналом на штучний газон вийшли ветерани «Пластмасовика» та «Кераміка». Гра проходила напружено і здалося що ветерани грають за головний приз а не товариську гру. Нажаль або на щастя дружніх 4-4 ми не побачили. В підсумку 4-2 святкувала команда «Пластмасовик». І ось головна подія для Кубка. Команда «Енергія» та «Пожежники» вийшли на штучний газон аби перемогти. З перших хвилин гра почала показувати що команди майже рівні між собою. Та останні хвилини першого тайму принесли успіх Пожежникам. У другому таймі «Енергія пропустила другий і посипалася. Після третього пропущеного голу команді «Енергії» нічого не залишалося робити як іти вперед. Гол пожежники все ж таки пропустили але перемогу здобули 3-1.

Церемонію нагородження проводив сам ювіляр. Вручивши кубок переможцю,ф фіналістам було вручено грошові призи. Слід зазначити що кращим голкіпером можна визнати Олега Кучмій («Енергія»), кращий захисник Юрій Сегляник («Енергія»). Ну а кращим гравцем досвідченого Владислава Бобіту.