"Говерла-Закарпаття" вчетверте поспіль перемогла

Вже після трьох турів нинішні суперники мають протилежні цілі – харків’яни прагнуть вибратися подалі від небезпечної зони, а закарпатці вирватися, або принаймні не відстати від лідируючої групи команд.

«Сонячні» приїхали в Ужгород як мінімум за нічийним результатом, тож прагнули діяти на зустрічних курсах і досить сміливо йти на штурм воріт господарів. Але моменти почали створювати господарі. Спочатку на 5 хвилині матчу Олег Міщенко вивів на ударну позицію Трухіна, але Дмитро не зумів як слід пробити. А вже через хвилину відмінним асистентом став Трухін. Він після передачі зумів увійти у штрафний майданчик, лівим краєм протягнув м’яч до лицевої лінії і прострілив вздовж лінії воріт на набігаючого Печенкіна, який просто підставив корпус і заштовхнув м’яч в сітку – 1:0.
Наступний гострий момент виник аж на 17-й хвилині, і знову був схожим на попередній. Трухін так само «пробороздив» лівим краєм до лицевої лінії і навісив на Печенкіна, однак останньому завдати прицільного удару завадив  захисник. Через десять хвилин Печенкін, будучи перед карним майданчиком гостей мав кілька варіантів для подальшого розвитку атаки, вирішив пробити сам, м’яч став легкою здобиччю для Руслана Зарубіна.

Гості більш-менш зуміли загострити ситуацію біля володінь Надя аж наприкінці першого тайму. На 40 хвилині двічі підряд небезпечно пробивали, перший постріл заблокували оборонці, а вдруге надійно зіграв капітан «Говерли-Закарпаття».

Але кінцівка першої половини все ж була за господарями і могла завершитися «голом в розядягальню» для «сонячних». Все той же невтомимий Трухін по своєму флангу зблизився до воріт і прострілив, але ніхто з партнерів не зумів замкнути гостру передачу.

На початок другого тайму Володимир Шеховцов проводить одразу три заміни. Можливо, заміни трохи освіжили гру харківської команди. Однак, зосередившись на атаці, гості інколи не встигали повертатися назад. На 55-й хвилині Станіслав Печенкін навішує у район воротарського майданчика на Міщенка, Олег ефектно в падінні ножицями через себе пробиває, але повторити шедевр Невуче у минулому сезоні у ворота «Овідополя», йому не вдалося.

Гості огризнулися небезпечним штрафним з 30 метрів, надійно грає Надь.

На 63-й хвилині швидкий Трухін наче на велосипеді правим краєм обійшов опонента і точно навісив на Міщенка, Олег б’є зльоту – знову забракло сантиметрів, щоб поцілити в рамку воріт.

А от вже на 67 хвилині «сонячні» захопилися атакою, м’яч перехопив Райчевіч, Мірко одразу ж переправив його на Міщенка, який з власної половини поля здійснив спринтерський забіг до карного майданчика гостей і вистрілив прямісінько в дальню дев’ятку без шансів для Зарубіна.

Після пропущеного м’яча гості намагалися чинити тиск на ворота «Говерли», однак вмілі дії оборони (особливо у відборі відзначився Єлісєєв, який лише в кількох епізодах дав себе обіграти) не дали супернику жодних шансів. Ужгородці змогли здобути реванш за програний матч у Харкові. Гравці «Говерли-Закарпаття» здобувають четверту поспіль перемогу і продовжують зберігати свої ворота на замку.
Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"