Юний закарпатець виборов "бронзу" на Чемпіонаті Європи з Кіокушин карате (ФОТО)

12-13 листопада в Польщі, у місті Дембиця відбувся Чемпіонат Європи з Кіокушин карате WKB.

У змаганні взяли участь двоє спортсменів з Молодіжного Клубу Яструб, вони гідно представили місто Мукачево.

Також за команду «Яструб» взяла участь спортсменка з Київської області Татаурова Катерина. Вона 3 тижні тренуваналася в Мукачеві під керівництвом тренера Сргія Матьковскі.

Анна Турченко гідно боролася за місце на п'єдесталі, але, на жаль, поступилася польський спортсменці, яка на виході змагань стала чемпіонкою турніру.

Олександр Кириленко провів три поєдинки та виборов бронзу на Чемпіонаті Європи. Поступився також чемпіону змагань.