Мілевського перевели у молодіжку "Динамо"

Форвард київського "Динамо" Артем Мілевський переведений до складу молодіжної команди "Динамо". Про це стало відомо в п'ятницю, 29 травня

Мілевський вийшов в "основі" у матчі четвертого туру молодіжної першості між "Динамо" і "Металургом", який відбувся в Донецьку.

І такий хід приніс свої плоди. Динамівська "молодіжка" набрала перші очки в чемпіонаті, обігравши господарів з рахунком 2:0. На 51-й хвилині Сергій Рибалка замкнув простріл Влада Калитвинцева. А через 12 хвилин Калитвинцев завдав удару з 20-ти метрів - м'яч від штанги потрапив у воротаря і влетів у ворота.

Що стосується Мілевського, то за весь матч Артем наніс три удари по воротах Рустама Худжамова і заробив "гірчичник" за грубість на адресу головного арбітра зустрічі Віталія Годуляна.