"Міжгір'я" та "Нарцис" зіграли в нічию

В районному футбольному чемпіонаті ще й досі триває перерва між першим та другим колами. Однак не всі команди користуються законним правом на відпочинок. Деякі з них проводять його в підготовці до майбутніх ігор.

Скориставшись тим, що в першій футбольній обласній лізі також оголошено перерву, місцевий ФК “Міжгір’я” провів товариську зустріч із хустським ФК “Нарцис”. До речі, хустяни в цьому році досить впевнено виступають в першому футбольному дивізіоні Закарпаття і на даний момент посідають 2 місце серед 13 команд. Даний поєдинок для райцентрівського клубу не лише став доброю нагодою потренуватися перед стартом другого кола районного чемпіонату, а й перевірити власні сили в грі з більш кваліфікованим суперником.

Минулої неділі на “Авангарді” зібралося чимало вболівальників, щоб поспостерігати за перебігом подій в цьому матчі. Перші хвилини поєдинку показали, що він хоч і має статус “товариський”, поступатися в ньому не бажала жодна з команд. Незрозуміле хвилювання в дебюті поєдинку гравців “Міжгір’я” втілилося в ряд помилок, якими могли скористатися гості, але реалізувати два виходи віч-на-віч нападник хустян так і не зміг. Оговтавшись, господарі змогли зібратися та провести декілька вдалих контратак, що змусило ФК “Нарцис” задуматись про власний захист.

У другій половині зустрічі обидві команди освіжили свої склади, провівши ряд замін, і це дало певні результати. Півзахисник міжгірців Іван Блецкан, скориставшись помилкою голкіпера гостей, забив перший м’яч, але перевага нашої команди тривала недовго. Вже через хвилину гравці “Нарцису” відновили паритет. Більше того, вони відмітилися вдруге, однак боковий арбітр зафіксував момент поза грою.

Загалом зустріч пройшла вдало. Команди показали все, на що вони здатні, тренери випробували нові схеми гри, але, на жаль, не обійшлося й без травм. Значне ушкодження спини при розіграші кутового удару отримав голкіпер гостей. Бажаємо йому швидшого одужання.

Отож бойова нічия 1:1 доводить, що ФК “Міжгір’я” до старту другого кола першості Міжгірщини — готовий.