Минай вирвав перемогу у Ниви

У останньому матчі цього року підопічні Ігоря Харьковщенка забили переможній матч на останній секунді матчу і залишилися лідерами Другої ліги.

Гра проходила у дуже хорошому ритмі. Господарі поля традиційно взяли ініціативу у свої ноги. Хоча і гості не приїхали до Минаю за поразкою. Команда із Вінниці дуже добре пресенгувала і дуже швидко перебудовувалася із захисту в атаку.

На 17 хвилині ужгородці створили чудову атаку, яка завершилася традиційно голом Гегедоша. Пиняшко зумів розрізним пасом створити Роберту вихід сам-на-сам.

Далі декілька моментів закарпатці змарнували. М’яч після кожного моменту по зрадницьки не хотів йти у ворота Ниви. А от вінничани у другому таймі скористувалися помилкою наших футболістів і зрівняли рахунок. На 61 хвилині Василь Кобін обрізався на своїй половині поля, а Савошко підхватив «шкіряного» і вдарив влучно із дальньої дистанції – 1:1.

Та переможцями мали вийти минайці. На 95-хвилині Яромир Лобода ударом з 20-метрів зняв павутину із лівої дев’ятки – 2:1. Гол для Яромира на професійному рівні в Україні став першим, то ж радості було на усю область.

В підсумку Минай здобув перемогу і зберіг за собою першу сходинку. Наразі на команди чекає зимова перерва, а наступний матч проти чернівецької Буковини пройде у березні 2019 року.

Дивіться також: На матчі Минай – Динамо сталася бійка у фан-секторі гостей