Мукачівські ветерани посіли 7 місце на чемпіонаті України з баскетболу

Протягом п’яти днів у місті-герої Севастополі проходив ювілейний 20-й чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів у вікових категоріях 40+, 45+, 50+.

На урочистому відкритті учасників змагання привітали заслужений тренер України Володимир Карпухін, президент асоціації ветеранів баскетболу України Олег Крайнюк, генеральний директор ВАТ «Муссон» Володимир Плотко, заслужений майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату світу в Бразилії, чемпіон Європи 1963 р. Вадим Гладун.

Чемпіонат проходив у чудовому баскетбольному залі ТЦ «Муссон». 17 команд, які були розподілені на 5 підгруп, змагалися за звання чемпіона України в своїх вікових групах. Наша мукачівська команда виступала в групі 50+. Наші ветерани баскетболу в кожному поєдинку демонстрували командну гру, жадобу до перемоги, не тремтіли перед командами та гравцями, багато з яких виступали в чемпіонаті колишнього Радянського Союзу й міжнародних змаганнях.

Протягом усього чемпіонату ветерани «Імпульса» зустрілися з баскетболістами Луганська, Сімферополя, Донецька, Житомира. У підсумку мукачівська команда посіла сьоме місце. А «золото» серед ветеранів 50+ здобула команда із м. Київ, яка у фінальній грі переграла донецьких ветеранів. У групі 40+ перемогу теж святкували кияни, а в групі 45+ «золото» вперше вибороли гравці з Севастополя.

Кращими «снайперами» в нашій команді стали Павло Гоманюк – 42, Ярослав Ситник – 34, Володимир Бугальов – 32, Віталій Бібік – 31 очко.