Чемпіоном Закарпаття з шашок став Георгій Плавайко

Особистий чемпіонат області з шашок-100, який відбувся 4 червня, зібрав досить сильний і рівний склад гравців.

У змаганнях, які проходили у шахово-шашковому клубі м.Мукачева, взяли участь 10 спортсменів із Ужгорода, Хуста, Мукачева, Мукачівського району, переважно, – кандидати у майстри спорту та один першорозрядник. Серед тих, що змагалися, фаворитами по праву вважалися чемпіон області 2010 р. кмс Г.Плавайко кмс В.Шопа, кмс В.Бико та ужгородець кмс Віктор Повх.

У першій ігровій програмі, «класичні шашки», яка передбачала 40 хвилин на партію, суперники повели боротьбу за коловою системою. Як і очікувалось, із старту лідерство захопили фаворити, але сказати наперед, хто з них буде сильнішим, було важко.

Заключну частину турнірної дистанції найбільш вдало провів кмс Георгій Плавайко: маючи великий ігровий досвід, він додав спортивного азарту й показав бійцівський характер в останніх турах, що й забезпечило йому загальну перемогу в цьогорічному чемпіонаті. Результат чемпіона – 17 очок із 20 можливих. Це вже восьма перемога чемпіона – цілком закономірна й заслужена, адже Георгій Плавайко, який проживає у с.Шенборн Мукачівського району, зараз є лідером та активним популяризатором шашок-100 в нашому краї. Ми вітаємо його з цією великою перемогою!

На другому місці фінішував кмс Володимир Шопа (с.Лавки, Мукачівського р-ну) – 15 очок. Третє місце посів кмс Віктор Повх (м.Ужгород) – 13 очок. Це непоганий результат для молодого ужгородського шашкіста.

У програмі блискавичні шашки, 5 хвилин на партію, не було рівних кмс В.Повху, який виграв цей турнір і показав високий результат – 18 очок; на другому місці нині діючий чемпіон кмс Г.Плавайко – 16 очок; третю сходинку посів кмс В.Шопа – 14 очок.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями управління у справах молоді та спорту ОДА (начальник В.Й.Ерфан).