На ужгородському "Авангарді" змагалися пожежники

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» – такий девіз українських рятувальників. Його щодня у своїй роботі дотримуються пожежники області. Під цим гаслом в Ужгороді на стадіоні «Авангард» і пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту, які проводяться в нашій області з 1981 року.

Показати свою професійну майстерність у видовищному, але досить важкому виді спорту, взялося 14 команд пожежно-рятувальних підрозділів регіону. А розпочалося дійство з привітального слова начальника закарпатських рятувальників Мирослава Щербея.

Більше сотні спортсменів зустрілися на майданчику, щоб визначити найсильніших у п’яти видах: подолання 100 метрової смуги з перешкодами, підйом штурмовою і висувною драбинами у вікно 3-го та 4-го поверхів учбової башти, пожежна естафета 4 по 100 метрів та бойове розгортання. Щороку за звання переможця рятувальники борються зі всією віддачею. Адже зайняти призове місце надзвичайно почесно для кожного пожежника. Перемогти можна як командою, так й індивідуально.

За підсумками всіх видів, найкращою стала команда Перечинського пожежно-рятувального підрозділу. Друге місце посіла команда Великоберезнянського, а третє – Рахівського гарнізону. Всім переможцям, як в особистих, так і командних заліках, було вручено кубки, медалі та грамоти. Чемпіонам у певних номінаціях вручалися й цінні подарунки.