Мукачівські баскетболісти представляли Закарпаття на турнірі в Чехії

Протягом трьох днів в м.Клатове (Чеська Республіка) проходив 5-й міжнародний турнір серед ветеранських команд. Чоловічі команди змагалися у 6 вікових категоріях, а жінки – в 4.

Загальна кількість команд, які брали участь в цьому турнірі, склала 49.

Наша чоловіча мукачівська команда "Карпатські ведмеді" виступала в групі 45+, а жіноча – 35+. У своїй підгрупі наші чоловіки у першій грі здолали команду "Чекаго" із м. Платове з рахунком 56:45, потім поступилися баскетболістам із Острави 38:50, а в грі за 3 місце перемогли команду "Фаворит" із результатом 52:34. У чоловічій команді стабільну й результативну гру в ході турніру показали Віктор Кваша – 45 очок, Олег Пелех – 33 очка. Жіноча команда "Карпатські ведмедиці" в своїй підгрупі зайняла 1 місце, перемігши відповідно команди з Брно 37:35 та Праги 62:60, а в грі за золоті медалі в упертій боротьбі поступилася команді "Бест Оф" із Праги 47:56. Кращими гравцями у нашій жіночій команді були визнані Вітковська Лілія – 32 очка та Кобзар Тетяна – 29 очок.

За підсумками виступів мукачівські команди від організаторів турніру отримали кубки, грамоти, дипломи та футболки з логотипом турніру. Під час перебування на змаганнях наші ветерани ознайомилися з історичними та пам'ятними місцями старовинного м. Клатове, відвідали Прагу й Відень, а господарі турніру під час святкової вечері організували вечір знайомств.

Від усіх мукачівських ветеранів хочеться висловити щиру подяку чеським ветеранам баскетболу за теплий прийом, за відмінну організацію баскетбольного свята, за чудесні баскетбольні майданчики, а також сказати велике спасибі члену ветеранського клубу "Імпульс" Сергію Фельбабі за організацію цієї пізнавальної та корисної поїздки.